Matsuzaki: Zemětřesení v Japonsku naše aktivity neohrozilo | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Matsuzaki: Zemětřesení v Japonsku naše aktivity neohrozilo


Praha, 27. 6. 2011 – Prezident holdingu Konica Minolta, Masatoshi Matsuzaki, navštívil Českou republiku. Spolu s dalšími členy nejvyššího vedení přiletěl ocenit českou pobočku jako jedinou v Evropě. Vyzdvihl zejména unikátní řešení, které na trh uvedla a největší podíl z významných trhů v regionu.

• Českou republiku navštívilo nejvyšší vedení společnosti Konica Minolta.
• Prezident společnosti Matsuzaki ocenil českou pobočku za jedinečný podíl na trhu.
• Nedávné zemětřesení v Japonsku aktivity společnosti neohrozilo.

Matsuzaki také ubezpečil, že se do aktivit společnosti žádným zásadním způsobem nepromítne nedávné zemětřesení v Japonsku. „V současnosti pracujeme již na sto procent. Máme štěstí, že nemáme v nejvíce postižených místech žádná významná centra. Jediný problém jsme měli s dodávkami některých kusů, ale ten je již vyřešen,“ řekl Masatoshi Matsuzaki.

Práci české pobočky představil Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Solution Europe. „Česká pobočka vykazuje za poslední roky vyrovnané hospodářské výsledky, za důležité však považujeme, že se dokázala proměnit z firmy orientované na hardwarová řešení ve společnost, která poskytuje především služby a originální řešení. V tom je budoucnost našeho oboru,“ vysvětlil Ken Osuga.

Česká pobočka Konica Minolta dosáhla v uplynulém roce nejvyššího tržního podílu v Evropě. Její celkový obrat za fiskální rok 2010 (duben 2010 - březen 2011) představuje 1,29 miliardy korun. V průběhu letošního roku již česká Konica Minolta například zabezpečila tisk státních maturit pro společnost Cermat. Od dubna je také zodpovědná za řízení bulharské pobočky společnosti.
O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2011 8:33
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.