Matador mezi servery pro studenty Seminárky.cz přechází do nové stáje | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Matador mezi servery pro studenty Seminárky.cz přechází do nové stáje


Společnosti Amos – centrum vzdělávání se podařilo získat známý internetový portál Seminárky.cz. Několikamilionovou investicí tak posiluje svou dominantní pozici na trhu. Propojením zavedeného portálu s rodinou služeb, které Amos již dnes poskytuje kolem portálu www.KamPoMaturitě.cz, vzniká unikátní projekt, který bude studentům poskytovat veškerý servis pod jednou střechou.

Seminárky.cz jsou největší databází studentských prací a stálicí mezi weby věnovanými studentům. Postupem času se navíc díky jejich působení stalo slovo „seminárky“ synonymem pro všechny portály, které sdílejí, nebo poskytují studijní materiály. Dnes portál úspěšně pomáhá studentům v rychlém přístupu k informacím a vzorovým textům již 11. rokem. V databázi má přes 17 000 autorských prací. A každým dnem přibývají nové.

Velkou výhodou Seminárek je bezkonkurenční koncepce, ve které jsou jednotlivé texty řazeny podle témat a oboru přesně tak, jak to vyhovuje studentům středních, vyšších odborných, ale i vysokých škol. Každá práce musí být navíc kvalitně popsána, a dosažitelná na pár kliknutí, ať už se jedná o krátké shrnutí děje Babičky Boženy Němcové, o dizertační práci, nebo vypracované státnicové okruhy o stovkách stran.

Propojení Seminárek s společností Amos je dalším krokem v přirozeném vývoji obou projektů. Jiří Kadlec, majitel Amosu, i Klára Zvelebilová, vedoucí projektu Seminárky.cz, se shodují na tom, že jejich projekty samy o sobě dosáhly horní hranice svého vývoje. Jejich spojení jim ale umožňuje tyto hranice překročit a nabídnout studentům něco nového.

„Už několik let jsem se pokoušel Seminárky koupit. Od počátku jsem v nich cítil obrovský potenciál. Možnost, jak nabídnout studentům víc,“ říká Jiří Kadlec o novém projektu, který právě přibyl do portfolia služeb jeho agentury.Kontakt:

Mgr. Klára Zvelebilová
Projektový specialista - senior
kzvelebilova@seminarky.cz
www.seminarky.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 6. 9. 2011 9:41
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Seminárky.cz (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Seminárky.cz jsou studentskou databází seminárních prací, referátů, výpisků, čtenářských deníků, přednášek a absolventských prací. Pomáhají studentům v rychlém přístupu k informacím a vzorovým textům. Ať už studujete, připravujete referát, maturujete, nebo jste na vysoké škole, Seminárky vám mohou být vítaným a velice účinným pomocníkem.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.