Masáže a tříchodový pokrm: i taková je nová reklamní kampaň DnesNeboNikdy.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Masáže a tříchodový pokrm: i taková je nová reklamní kampaň DnesNeboNikdy.cz


Uvidíte-li během zbývajících letních dnů při svém putování Prahou pár konzumující tříchodové menu přímo na ulici mezi lidmi, stanete se příjemci guerillové reklamy slevového serveru DnesNeboNikdy.cz. Kromě toho mohou lidé na své cestě hlavním městem potkat i promotéry s masážním stolem a stát se tak přímými svědky některých nabízených služeb. Tým promotérů se bude přesouvat po frekventovaných místech nejen v centru Prahy.

„Denně jsme obklopeni desítkami, možná stovkami reklam. Ne všechny mají takový účinek, jaký by si jejich zadavatel představoval. Pro portál DnesNeboNikdy.cz pracují vesměs mladí a pružní lidé, proto jsme zvolili právě tento druh prezentace, u kterého věříme, že příjemce zaujme,“ sdělil Lukáš Rippl, marketingový specialista serveru DnesNeboNikdy.cz, a dodal: „Osobně jsem zvědavý na reakce veřejnosti, když spatří tým promotérů sedící u plně prostřeného stolu, jak si povídají a pomalu pojídají předkrm, hlavní jídlo a dezert. Protože pokud se nepřidáte dnes, tak pak už nikdy!“

S novou kampaní se mohou Pražané setkat v dopoledních hodinách u zástavek metra Anděl a I. P. Pavlova. Odpoledne se kampaň přesune na místa, jakými jsou třeba zahrádky na Letné nebo Riegrovy sady, kam si lidé chodí odpočinout.

O DnesNeboNikdy.cz

Portál DnesNeboNikdy.cz se zabývá hromadným nakupováním a několikrát týdně přináší nové (ojedinělé) nabídky. Na trh přišel se zcela novou koncepcí. Limituje množství prodaných voucherů přímo úměrně možnostem dodavatele, aby se tak předešlo dlouhé objednací době.
DnesNeboNikdy.cz nabízené služby nebo produkty vybírá výhradně od prověřených dodavatelů. Portál je určen zákazníkům, kteří si potrpí na kvalitu. Jako jediný svého druhu spolupracuje s MasterCard, která všem klientům využívajícím této platební karty nabízí 10% slevy z hodnoty nákupu.

První fáze guerillové kampaně portálu DnesNeboNikdy.cz se zaměřuje na stolování, které je v současné době jedním ze tří hlavních proudů nabízených služeb. Kromě stravování se obchod zaměřuje na cestování a péči o tělo.Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 8. 2011 9:12
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.