Masarykovo náměstí v Hradci Králové od zítřka zaplní prodejní stánky - konat se zde budou již poosmé vánoční trhy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Masarykovo náměstí v Hradci Králové od zítřka zaplní prodejní stánky - konat se zde budou již poosmé vánoční trhy


Hradecká kulturní a vzdělávací společnost připravuje pro veřejnost tradiční vánoční trhy. Již poosmé se Masarykovo náměstí zaplní prodejními stánky, kterých bude letos na 120. Centrum východočeské metropole se tak od 17. do 21. prosince vždy od 9 do 18 hodin promění v živé tržiště s výrobky lidové tvorby a uměleckých řemesel.

A bude vskutku z čeho vybírat, takže kdo ještě nestihl pořídit vánoční dárky pro své milé a bližní, jistě v klidu a pohodě nakoupí zde.

Výčet sortimentu by byl téměř nekonečný. Prodejci z celé republiky nabídnou například hračky, množství keramiky a bižuterie, svíčky, batiku, košile, knížky, broušené kameny, klobouky, kožešinové výrobky, čepice, šály, rukavice, výrobky z ovčí vlny nebo třeba trička. V nabídce nebudou chybět ani obrázky na skle, výrobky z přírodního korku, ručně vyráběné mýdlo, pletené módní doplňky, dětský textil, thermo trika, patchwork, strojové výšivky, kabelky, repliky historického skla, olejové lampy, skleněné ozdoby, šperky, suché květinové vazby, svícny, formičky na cukroví, vánoční ozdoby a dekorace.

Pro všechny návštěvníky trhů je připravena také neméně široká paleta dobrot a laskomin, kupříkladu prasátko na rožni, sýry, nakládané sýrové speciality, bramboráky, klobásy, čabajky, salámy, ale i jakostní francouzská vína, pražená dýňová, slunečnicová semena a ořechy všeho druhu.

Rovněž tak sladkosti počínaje perníčky a cukrovinkami přes trdelníky, med a výrobky z medu, archivní i svařené víno, pečené kaštany, čokoládové bonbóny až po brusinky a francouzské lahůdky. Přijďte ochutnat, nakoupit, trošku si provětrat hlavu, potkat známé a pohovořit. Bude to jistě příjemně strávený adventní čas.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 12. 2011 15:00
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Hradecká kulturní a vzdělávací společnost (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.