Martina Sáblíková startuje do nové sezony v oblečením značky NORDBLANC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Martina Sáblíková startuje do nové sezony v oblečením značky NORDBLANC


Po intenzivních jednáních vznikla spolupráce mezi přední českou značkou outdoorového oblečení NORDBLANC a Martinou Sáblíkovou, světovou šampionkou v rychlobruslení, zlatou medailistkou ze zimních OH, velmi úspěšnou cyklistkou a jednou z dlouhodobě nejúspěšnějších sportovkyní ČR.

Česká, evropská ale i světová rychlobruslařská jednička Martina Sáblíková v uplynulé sezóně posbírala snad všechny úspěchy, které mohla. Excelovala na mistrovství Evropy i světa vítězstvím ve víceboji, celkové prvenství udržela i ve světovém poháru a v únoru se stala historicky nejúspěšnější českou zimní olympioničkou, když z Vancouveru pro Českou republiku přivezla hned tři medaile. Po zaslouženém jarním odpočinku a tvrdé letní přípravě i závodění se chystá vkročit do své další zimní rychlobruslařské sezóny. Skvělé výsledky Martině i Nowis týmu, s nímž pod taktovkou Petra Nováka celoročně trénuje, přinesly nového významného partnera, značku NORDBLANC.
Martina Sáblíková, jakož to vrcholový sportovec s obrovskými nároky na sportovní oblečení, na kvalitu zpracování produktů i na kvalitu vlastních materiálů včetně vysokých nároků na střih, design a funkčnost, se bude podílet na testování výrobků značky NORDBLANC a na jejich propagaci. Oblečení NORDBLANC bude samozřejmě užívat, jak při všech tréninkových a závodních aktivitách, tak i ve svém volném čase. V neposlední řadě stojí za zmínku i ta skutečnost, že produkty značky NORDBLANC je vybaven celý NOWIS TEAM, jehož je Martina členem. Spojení jména Martiny Sáblíkové s českým výrobcem oblečení a doplňků pro sport a volný čas je velmi logické a přirozené. „Oblečení NORDBLANC jsem si oblíbila dokonce ještě před zahájením naší spolupráce. Vyhovuje mi kvalitou a funkčností, ale především se mi líbí,“ říká nová tvář úspěšné české značky, která je na Českém trhu od roku 2003. „Ráda podpořím to, co mám vyzkoušené a čemu sama věřím,“ dodala na své předsezónní tiskové konferenci, kterou pro ni uspořádala její zastupující manažerská skupina SPORT INVEST GROUP již tradičně v pražském hotelu Crowne Plaza Prague.
Novinářům se tentokrát česká sportovkyně ale rozhodně tradičně neuvedla. Martina Sáblíková s trenérem Petrem Novákem předstoupili před účastníky konference v roli modelky a modela oblečeni v nové kolekci NORDBLANC. „Myšlenka vlastní spolupráce vznikla zcela přirozeně, protože jsme věděli, že je Martina naší zákaznicí již delší dobu, oslovili jsme jí s touto nabídkou. Jelikož nabídka ze strany NORDBLANC přišla ve velmi vhodnou dobu, spolupráce na sebe nenechala dlouho čekat. Na sezónu podzim/ zima 2010 je naplánována billboardová kampaň po celé České a Slovenské republice, ve které bude Martina představena v zimních bundách značky NORDBLANC,“ říká obchodní ředitel značky NORDBLANC pro střední Evropu, Jaroslav Havel. Slogan kampaně bude „Podporujeme úspěch“, příznačný pro nového partnera současně nejlepší české sportovkyně. NORDBLANC Martinu doprovodí na příští Olympijské hry v Sotchi 2014. „Na naši dlouhodobou spolupráci všichni moc těšíme,“ dodal obchodní ředitel pro střední Evropu, Jaroslav Havel.
Více najdete na: www.martinasablikova.cz, www.nordblanc.com a www.sport-invest.cz.

MARTINA SÁBLÍKOVÁ
www.martinasablikova.cz
- Česká seniorská reprezentantka v rychlobruslení (od r. 2002) a silniční cyklistice
- Trojnásobná olympijská medailistka z Vancouveru 2010, účastnice OH Turín 2006
- Několikanásobná vítězka SP, mistryně světa, Evropy a ČR v rychlobruslení
- Světová rekordmanka
- Mistryně ČR v silniční cyklistice a in-line bruslení

Kontakty:
www.nordblanc.com
Pro novináře:
Hana Pokorná
marketing1@nordblanc.cz
tel. 734 325 135

Kontakt:

Hana Pokorná
Marketing Specialist
marketing1@nordblanc.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 9. 2010 20:30
Kategorie: Sport
Název zdroje: Nordblanc (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
značkové oblečení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.