Martina Sáblíková fotila jarní kampaň pro značku NORDBLANC | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Martina Sáblíková fotila jarní kampaň pro značku NORDBLANC


Jedna z nejlepších českých sportovkyň a čerstvá rekordmanka, rychlobruslařka Martina Sáblíková nafotila jarní kampaň pro značku outdoorového oblečení NORDBLANC.

„Pro značku NORDBLANC jsem fotila již druhou kampaň a i když jsem po sezóně hodně vyčerpaná, tak jsem se na focení moc těšila. V oblečení NORDBLANC se cítím dobře a jsem moc ráda, že mohu být jeho tváří,“ říká česká jednička v rychlobruslení.

Příprava kampaně jaro/léto 2011 proběhla v ateliéru Fomei v pražské Libni a během focení vládla příjemná atmosféra. Roli „modela“ si na chvíli vyzkoušel i trenér Petr Novák, který Martinu provázel po celou dobu focení. Společně pak vytvořili sérii unikátních fotografií. Martina sebou do ateliéru přinesla i několik medailí ze své sbírky a vzniklo tak mnoho zdařilých snímků.

Kampaň značky Nordblanc proběhne v tištěných médiích a na webových portálech. Martina se dále objeví na webových stránkách www.nordblanc.cz a na tiskových a jiných propagačních materiálech.

Nordblanc:
Značka NORDBLANC nabízí sportovní a outdoorové zboží, u kterého je kladen důraz především na kvalitní materiál, aktuální technologie, funkčnost a praktič-nost výrobků, moderní design a vyváženou cenu. Výrobky svým zpracováním nabízejí uživateli vysoký komfort a do velké míry tak zkvalitní sportovní a volnočasové aktivity.
Na trhu působí od roku 2003 a své obchody má po celé České a Slovenské republice. S každou novou sezónou NORDBLANC postupuje kupředu v oblasti technologie a nabízí stále zajímavější a profesionálněji pojaté odívání pro zákazníky všech věkových kategorií. Kromě pánských a dámských oděvů se věnuje také dětským outdoorovým výrobkům, proto se i ti nejmladší mohou obléci do stejně kvalitního a funkčního oblečení jako jejich rodiče.

Kontakty:
www.nordblanc.cz
Pro novináře:
Hana Pokorná
Marketing Specialist
marketing1@nordblanc.cz
tel. 734 325 135
Kontakt:

Hana Pokorná
Marketing Specialist
marketing1@nordblanc.cz
www.nordblanc.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 3. 2011 9:48
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Nordblanc (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
značkové oblečení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.