Martin Němeček je novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Martin Němeček je novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny


- Novým předsedou představenstva Realitní společnosti České spořitelny se v březnu 2012 stal Martin Němeček, dosavadní ředitel oblastní pobočky České spořitelny Praha centrum - Ve funkci vystřídal Aleše Mamicu, který přechází do Stavební spořitelny České spořitelny

Martin Němeček (44) působí v manažerských a řídících pozicích spojených s oblastí retailu pobočkové sítě České spořitelny již více než dvacet let. Před nástupem do Realitní společnosti České spořitelny (RSČS) pracoval na pozici ředitele oblastní pobočky České spořitelny Praha centrum. Své zkušenosti z řízení sítě poboček uplatní při vedení sítě franšízových partnerů RSČS. V nové funkci se zaměří především na pokračující rozvoj franšízové sítě, která by měla letos dosáhnout 35 poboček po celé ČR, a také na posilovaní značky RSČS.

Martin Němeček je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze, hovoří anglicky a rusky, mezi jeho záliby patří sport a filatelie.Realitní společnost České spořitelny
Na tuzemském realitním trhu působí Realitní společnost České spořitelny od roku 2002. Pro své klienty zajišťuje komplexní realitní služby, zahrnující pořízení, prodej či nájem nemovitosti. Poskytuje také doprovodný právní a finanční servis. V současnosti své služby nabízí prostřednictvím franšízové sítě na téměř 20 místech po celé České republice. V loňském roce RSČS realizovala 956 realitních transakcí v celkovém objemu 1,71 mld. Kč. Opírá se přitom o silné zázemí Finanční skupiny České spořitelny. RSČS se stala nejlepší dceřinou společností České spořitelny roku 2009. Ocenili ji tak zákazníci dotázaní ve výzkumu ČS, a to pro vysokou kvalitu služeb a vstřícný a profesionální přístup.


Česká spořitelna v číslech:
Přes 1,4 milionu klientů využívá přímé bankovnictví České spořitelny; 1. banka v ČR v objemu aktiv (932,03 mld. Kč, při výši zisku 9,56 mld. Kč) 3 hlavní kanály přímého bankovnictví – SERVIS 24 (Telefon, Internet a GSM); 4 hlavní skupiny klientů - drobní klienti, malé a střední firmy, města a obce; a velké korporace; přes 5 milionu klientů - největší počet klientů v ČR; klienti mají 6 možností, jak obsluhovat svůj účet: osobně v pobočce, prostřednictvím sběrného boxu, přes telefon, internet, bankomat, mobilní telefon; kterémukoli z klientů je k dispozici 26 poboček v ČR otevřených 7 dní v týdnu (celkem má ČS 653 poboček), protože klienti ČS nejsou vázáni k jediné pobočce; 12 dceřiných společností pokrývajících komplexně finanční potřeby klientů; 15 komerčních center pro klientelu malých a středních firem; 52 bankomatů v ČR pro nevidomé; více než 180 let tradice; 1 392 bankomatů a transakčních terminálů; 10 274 profesionálních zaměstnanců. Údaje k 30. září2011. Finanční ukazatele jsou konsolidované, vypočtené podle mezinárodních standardů pro finanční výkaznictví.


Česká spořitelna – Zodpovědný partner společnosti
Česká spořitelna udržuje a rozvíjí mecenášskou tradici, která stála u samého zrodu spořitelnictví před 180 lety. Podporuje charitativní neziskové společnosti a organizace, občanská sdružení, obecně prospěšné organizace, nadace a nadační fondy. V roce 2002 se stala zřizovatelem Nadace České spořitelny, jejímž účelem je podpora projektů v oblasti kultury, vzdělávání, vědy, veřejných a sociálních záležitostí, zdravotní péče, charity, komunálních aktivit, sportu a ekologie. Z prostředků nadace jsou finančními dary podporovány neziskové charitativní společnosti a sdružení, jako např. Charita Česká republika, Život 90, Sananim, Nadační fond Livie a Václava Klausových, Nadace VIA nebo Nadace Partnerství. Od roku 2005 zapojuje Česká spořitelna do charitativních aktivit svoje klienty v rámci věrnostního Bonus Programu, jehož prostřednictvím mohou klienti své body za platby kartou věnovat na vybrané charitativní projekty. Od roku 2007 umožňuje Česká spořitelna všem svým zaměstnancům věnovat dva pracovní dny v roce na charitativní a obecně prospěšné účely. Svou společenskou zodpovědnost na finančním trhu prezentuje Česká spořitelna iniciativou politiky zodpovědného úvěrování. V lednu 2008 stála u zrodu Poradny při finanční tísni, nezávislé organizace, prvním svého druhu v ČR.


Erste Group
Erste Group je s více než 50.000 zaměstnanci předním poskytovatelem finančních služeb ve východní části EU. Poskytuje finanční služby 17 milionům klientů v 3 200 pobočkách v 8 zemích (v Rakousku, České republice, na Slovensku, v Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Srbsku, Ukrajině). Ke 30. září 2011 dosáhla bilanční suma skupiny Erste Group 216,1 mld. EUR, čistá ztráta činila 260,6 mil. EUR a poměr nákladů k výnosům 52,4 %.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2012 15:54
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.