Manažeři skrze saunové rituály připravují tělo na jaro | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Manažeři skrze saunové rituály připravují tělo na jaro


Po dlouhé a mrazivé zimě se lidé připravují na jaro. Zájem o očistné, detoxikační kúry a speciální saunové a masážní rituály zaznamenali v posledních týdnech provozovatelé wellness center po celé České republice.

„Jarním úklidem v bytech, na zahradách a v domech se připravujeme na jaro. Mnozí lidé to vnímají jako symbolické rozloučení se zimou a přivítání jara. V současné uspěchané době lidé pociťují, že jarní úklid potřebují udělat také samy v sobě. K tomu využívají právě různé očistné rituály, které jsou spojené s relaxací,“ popisuje ředitel Dalibor Koliba z pražského Wellness GolfYacht.
Novinkou wellness center jsou speciálně zaměřené rituály, které trvají kolem dvou hodin. Součástí rituálu jsou detoxikační nápoje, masáže a sauna. Zájemci si mohou vybrat z několika forem rituálu. Podle ředitele Koliby jsou velmi oblíbené čokoládové rituály, dále rybičkový rituál Garra Rufa a rituál ohně a ledu.

Psychologové: jarní rituál je pro psychiku velmi důležitý
Rituály spojené s relaxací doporučují někteří psychologové jako součást terapie. „Pokud je tělo a mozek neustále v napjatém stavu, přestane být člověk po určité době výkonný a začne ztrácet duševní pohodu. Spousta lidí si to uvědomuje, zvláště nyní na přelomu zimy a jara,“ vysvětluje psycholožka Vladana Skutilová.
Rituály, které ve spolupráci s lékaři a psychology, připravilo wellness centrum GolfYacht v Praze, nabízejí netradiční zážitek. Velmi žádaným rituálem je procedura, kde tropické ryby Garra Rufa okusují odumřelé části kůže a tím dokonale pročistí kůži.
„Rituál ohně a ledu je zaměřený na kombinaci prohřátí organismu a šokové ochlazení kůže. Obsahuje tradiční omytí nohou, finskou nebo tropickou saunu, masáž lávovými a ledovými kameny a součástí je také doplňování tekutin, minerálů a vitamínů,“ dodává Dalibor Koliba.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 3. 2012 8:44
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.