Manažer expanze Inter IKEA Centre ČR/SR řídí region v Rusku | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Manažer expanze Inter IKEA Centre ČR/SR řídí region v Rusku


Vladimír Bereš, manažer expanze developerské společnosti Inter IKEA Centre ČR/SR se od září letošního roku stal regionálním manažerem oddělení managementu center společnosti IKEA MOS v Moskvě. Po úspěšném devítiletém působení v Česku a na Slovensku Vladimír Bereš nyní řídí ruská nákupní centra MEGA v lokalitách Adyge, Rostov na Donu, Nižnyj Novgorod a Kazaň.

Centra MEGA ročně navštíví 48 milionů návštěvníků. Obchodní centra mají dohromady přes 400 tisíc metrů čtverečních prodejní plochy (GLA).

Vladimír Bereš odstartoval manažerskou kariéru ve společnosti IKEA v roce 1992. V roce 1999 přestoupil do jedné z největších developerských společností v Česku a na Slovensku -Inter IKEA Centre ČR/SR, kde působil jako ředitel centra, manažer realit/nemovitostí a později jako manažer expanze. Inter IKEA Centre ČR/SR staví a provozuje nákupní centra Avion Shopping Park, kde je hlavním nájemníkem IKEA. "Rádi bychom Vladimíru Berešovi poděkovali za jeho přínos k rozvoji a úspěchu skupiny IICG v Česku a na Slovensku. Přejeme mu v nové pozici hodně štěstí," uvedl Pavel Hradec, generální ředitel IIC ČR/SR, který dočasně převezme oblast rozvoje společnosti.

O Inter IKEA Centre Group (IICG)
Do mezinárodní skupiny IICG patří i developerské společnosti Inter IKEA Centre Slovensko a Inter IKEA Centre Česká republika, které byly založeny v roce 2003. IICG aktuálně působí v třinácti zemích Evropy a spravuje přes milion čtverečních metrů prodejní plochy. Cílem společnosti je tuto plochu v průběhu následujících let významně zvětšit a rozšířit působení do Číny. Jako jeden z mála developerů IICG nákupní centra nejen staví, ale i provozuje. Skupina postavila a provozuje na Slovensku a v Česku nákupní centra Avion Shopping Park – v Bratislavě, v Praze, Brně a Ostravě. Nákupní centra v obou zemích zaujímají plochu přes 304 tisíc čtverečních metrů. Kotevním nájemníkem center IICG je prodejce nábytku IKEA, který při svých prodejnách vždy staví jen centra skupiny IICG. Společnost Inter IKEA Centre Slovensko/Česká republika (investor, developer, provozovatel nákupních center Avion) a IKEA (obchodní domy s nábytkem IKEA) jsou dvě samostatné společnosti s rozdílným předmětem podnikání.
Kontakt:

Martina Lasotová
Account Executive
martina.lasotova@stance.cz
+420-725-015-374
+420-224-810-809


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 23. 9. 2011 9:47
Kategorie: Auto-moto
Název zdroje: Stance Communications, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Stance Communications, s. r. o. od roku 2004 poskytuje komplexní služby Public Relations.

Nabídka služeb pro naše klienty zahrnuje strategické poradenství, media relations – media lobbiyng, tvorba a vydávání tiskových zpráv, realizace tiskových konferencí a neformálních setkání s novináři, pravidelný monitoring médií, mediální tréninky, krizovou komunikaci, pořádání eventů a další služby z oblasti Public Relations.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.