Malí autisté se zúčastní diplomatického vánočního bazaru v Hiltonu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Malí autisté se zúčastní diplomatického vánočního bazaru v Hiltonu


Mezinárodního vánočního bazaru organizovaného Asociací partnerů členů diplomatického sboru v Praze se letos poprvé zúčastní také český Nadační fond Mi Mundo.

„Mám velkou radost, že jsme dostali příležitost představit se na této prestižní akci,“ říká ředitelka fondu Perchta Kazi Pátá.

Tradiční vánoční bazar bude probíhat v neděli 13. listopadu od 10 do 17 hodin v pražském hotelu Hilton. Návštěvníci zde mohou nakoupit dárkové zboží a speciality z více než padesáti zemí světa, přičemž veškerý zisk z akce bude rozdělen českým neziskovým organizacím, které se zde představí.

„S prodejem našich dárečků bude pomáhat i můj autistický syn Matyáš,“ těší se šéfka Nadačního fondu Mi Mundo Perchta Kazi Pátá. „Společně s postiženými dětmi ze základní speciální školy v Rooseveltově ulici jsme připravili vánoční přáníčka, keramické amulety a další výrobky,“ dodává ředitelka nadačního fondu.

Vstupenka na vánoční bazar stojí 50,- korun a prodává se ve vstupní hale hotelu Hilton. Součástí charitativní akce bude také tombola, která začne v 15:30 hod.

Charitativní bazar je tradiční předvánoční akcí, kterou pořádá občanské sdružení manželek pražských diplomatů Diplomatic Spouses’ Association (DSA). Patronkou bazaru je pravidelně manželka prezidenta České republiky Livia Klausová.

Více informací o sdružení DSA najdete také na www.dsaprague.czweb.org.

::

Mi Mundo je mezinárodní nadační fond na pomoc dětem s poruchami autistického spektra a mentální retardací. Naše pomoc směřuje do zemí třetího světa, kde žijí tito lidé bez jakékoli odborné pomoci. Zajišťujeme adekvátní vzdělávací program pro děti s poruchami autistického spektra a mentální retardací; školení pro pedagogy, asistenty a rodiče. Pomáháme s budováním speciálních škol a mateřských školek. Více informací najdete na www.autismo-mimundo.com.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 11. 2011 13:15
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.