Luxusní šperky s diamanty | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Luxusní šperky s diamanty


Sortiment obchodu Ahoysperky.cz je opravdu široký. Nezapomínejte, že šperky slouží i jako jedinečné dárky pro naše blízké. Najděte tedy tu správnou příležitost a darujte své drahé polovičce, mamince nebo babičce luxusní šperk, který ji potěší.

Luxusní šperky z drahých kovů poseté diamanty nebo perlami na vás čekají v bohatém sortimentu obchodu Ahoysperky.cz. Můžete vybírat z náušnic, náhrdelníků, náramků i prstýnků. Ač je drtivá většina šperků určena ženám, v nabídce se najdou i šperky speciálně pro muže.

Šperky v nabídce Ahoysperky.cz vynikají dokonalým detailním zpracováním a kvalitou použitých materiálů. Jedná se o šperky z nejnovějších kolekcí, které se hodí pro mnoho příležitostí. Šperky v Ahoysperky.cz jsou vyráběny ze stříbra, bílého zlata, žlutého zlata nebo růžového zlata. Růžové zlato je exklusivní velmi kvalitní kov, ze kterého se vyrábí hodnotné prsteny a náušnice. Samotný kov ale většinou nestačí. V současnosti většinu šperků zdobí drahokamy, polodrahokamy nebo perly. Můžete si tak snadno vybrat pěkný šperk na každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Obchod Ahoysperky.cz nabízí šperky například s diamanty, safíry, topazy, zirkony, granáty nebo se safíry. Drahých kamenů je mnoho, můžete je vybírat podle barvy nebo například podle znamení zvěrokruhu.

Oblíbenou kategorií v každém internetovém obchodě jsou snubní prsteny. Jsou ve tvaru jednoduchého kroužky, ale i tak jsou zdobeny drobnými kamínky. Mohou být tenké i širší, od jejich velikosti se pak odvíjí i cena. Snubní prsteny jsou vyráběny ze zlatého nebo bílého zlata. Popularita bílého zlata za poslední roky velmi vzrostla. Je to zejména proto, že šperky z bílého zlata je možné kombinovat se stříbrem nebo chirurgickou ocelí. Navíc stříbrná barva sluší každé pleti. Snubní prsteny jsou velmi často zdobeny diamanty. Tyto drahé kameny byly dříve symbolem luxusu, dnes se ale stávají ve šperkařstvích běžně dostupnými.

Sortiment obchodu Ahoysperky.cz je opravdu široký. Nezapomínejte, že šperky slouží i jako jedinečné dárky pro naše blízké. Najděte tedy tu správnou příležitost a darujte své drahé polovičce, mamince nebo babičce luxusní šperk, který ji potěší.
Kontakt:

SeoAhoySperky
Webmaster
seoahoysperky@centrum.cz
http://www.ahoysperky.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 7. 2011 16:12
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Ahoy Šperky (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Luxusní šperky s diamanty
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.