Lídři Koalice pro Pardubický kraj podepsali smlouvu o spolupráci | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lídři Koalice pro Pardubický kraj podepsali smlouvu o spolupráci


Pardubice – Lídři KDU-ČSL Roman Línek, Nestraníků Věra Rybová a SNK ED Michal Koláček a Štěpánka Fraňková (zastupující i Sdružení pro Pardubice) spojení do Koalice pro Pardubický kraj, dnes podepsali smlouvu o spolupráci pro blížící se krajské volby na období 2012 až 2016. Koalici povede na podzim již počtvrté historicky první hejtman Pardubického kraje a jeho současný náměstek Roman Línek.

„Podepsaná smlouva je dohodou tří silných subjektů, které výrazně uspěly před dvěma roky v komunálních volbách. Na kandidátce, která je z velké části obměněná, figurují v první patnáctce starostové všech čtyř okresních měst a řada dalších regionálních a místních osobností,“ prozrazuje hlavní trumfy staronový lídr Koalice pro Pardubický kraj Roman Línek.
„Do voleb vysíláme také nové a mladé tváře, které za nás ještě nikdy nekandidovaly. Pokud porovnáme první pětici nasazených s kandidátkou z roku 2008, tak čtyři z pěti jmen jsou jiné,“ vysvětluje předseda SNK ED Michal Koláček. Ten chce dát na kandidátce co největší prostor starostům, místostarostům a regionálním osobnostem.
„Naše politika na kraji je dlouhodobě o slušnosti, pracovitosti a reálných řešeních. Tento osvědčený přístup nebudeme měnit ani letos,“ upřesňuje dvojka kandidátky lékařka Věra Rybová.

Lídři: Rozhodně chceme vyhrát
Lídři Koalice pro Pardubický kraj chtějí v podzimních volbách jednoznačně vyhrát. Spoléhají především na rozladěnost občanů, kteří už nechtějí volit současné v Poslanecké sněmovně „zavedené“ strany a strany spojené s aktuální vládní politikou často asociálních škrtů.

„Lidé jsou otráveni současnou politikou a chtějí změnu. Proto jsme se rozhodli, že se společně pokusíme nabídnout voličům jinou alternativu,“ uzavřel kandidát na hejtmana Roman Línek.

Projekt Koalice pro Pardubický kraj funguje již 12 let
Projekt Koalice pro Pardubický kraj má v Pardubickém kraji bohatou historii. Funguje od roku 2000, kdy koalice poprvé vyhrála krajské volby.








Kontakt:

František Jelínek
krajský manažer, Koalice pro Pardubický kraj
frantisek.jelinek@seznam.cz
www.koalicepk.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 3. 2012 17:09
Kategorie: Politika
Název zdroje: Koalice pro Pardubický kraj (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Politické uskupení
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.