Lidovci ukončí volební kampaň do Evropského parlamentu v Hradci Králové | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lidovci ukončí volební kampaň do Evropského parlamentu v Hradci Králové


Hradec Králové – Hradec Králové zažije ve čtvrtek 22. května jedinečnou událost. V jedenáct hodin na Baťkově náměstí vyvrcholí volební kampaň lidovců do Evropského parlamentu. Této akce se zúčastní i Tomáš Zdechovský, který na lidovecké kandidátce obsadil šťastné číslo tři.

„Kandiduji, protože se nechci smířit se současnou situací v České republice a Evropě. Při volbách do Evropského parlamentu se chci zaměřit především na ochranu spotřebitelů. Vadí mi, že se Česká republika stala popelnicí Evropy. Řada společností k nám dováží daleko méně kvalitní zboží než do Německa a jiných zemí, s čímž se nehodlám smířit,“ vysvětluje důvody své kandidatury Tomáš Zdechovský.

Lidovci vsadili na kontaktní kampaň
Kandidáti cestovali po celé České republice a vysvětlovali lidem důvody, proč mají volit do Evropského parlamentu právě lidovce. Na stovkách plotů po celé České republice se objevují plachty a plakáty s lidoveckými kandidáty. Kampaň bude symbolicky ukončena v centru Hradce Králové.

„Volební kampaň do Evropského parlamentu je pro mě ohromnou zkušeností. Spolu se svým týmem jsme po České republice najezdili přes 125 tisíc kilometrů. Navštívili jsme téměř každou obec a potkali spoustu zajímavých a milých lidí, kteří mi předali mnoho cenných rad a zkušeností. Kontaktní kampaň má tradičně největší ohlas. Především lidé na vesnici jsou rádi, že k nim politici zavítají a jsou ochotni s nimi chvíli diskutovat Myslím si, že je velmi důležité řešit problémy přímo s lidmi v terénu a ne od stolu,“ říká lidovecký kandidát do Evropského parlamentu Tomáš Zdechovský.

Gabriela Vaňková
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Kandidát KDU-ČSL č. 3 do Evropského parlamentu
zdechovsky@commservis.com
http://www.commservis.com
774 888 300


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 21. 5. 2014 21:21
Kategorie: Politika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.