Lidé letos šetří na opalovacích přípravcích | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lidé letos šetří na opalovacích přípravcích


Až o třetinu slabší je letos zájem o přípravky chránící kůži před škodlivými vlivy slunečních paprsků. Obchodníci propad přičítají snaze lidí ušetřit.

„Asi vlivem počasí, možná i změnou spotřebitelských zvyklostí nám tento rok klesnou prodeje opalovacích přípravků pro dospělé,“ očekává doktor Jan Bureš, šéf internetové lékárny DocSimon.cz.

Podle aktuálních statistik jsou prodeje nejžádanějších značek opalovacích krémů a mlék slabší o zhruba třicet procent, v některých případech dokonce až o polovinu. Výjimku tvoří přípravky pro děti.

„Maminky zodpovědně kupují od března a děti mažou,“ potvrzuje šéflékárník. „Dospělí jsou víc ovlivněni sluníčkem a případně peněženkou,“ vysvětluje doktor Bureš snahu ušetřit v případě dospělých zákazníků.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2009 firma dosáhla obratu 440 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.







Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 20. 5. 2011 11:01
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poradenství v oblasti marketingové komunikace.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.