Lidé chtějí lépe vidět. V ČR vzniklo nové oční centrum pro laserové operace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lidé chtějí lépe vidět. V ČR vzniklo nové oční centrum pro laserové operace


Vsetín – V pondělí 22. října bude ve Vsetínské nemocnici za účasti lékařů, vedení nemocnice a krajských zastupitelů otevřeno v 11.00 Valašské oční centrum, ojedinělý projekt veřejného a soukromého sektoru. Špičkové vybavení a nejmodernější 6D laser Schwind Amaris 750S určený k operaci očí dosahuje ceny téměř dvaceti milionů korun. Technologie byly připraveny přímo na míru a dodány 10. října do nově zrekonstruovaných prostor v areálu nemocnice.

V rámci slavnostního zahájení si budou moci zaměstnanci nemocnice od 13.00 do 15.00 prohlédnout nově zrekonstruované prostory a podívat se na nové technologie určené k operaci očí.

Operovat se bude do konce října
Zájem o laserové operace očí je v České republice velký. Ve Vsetíně chtějí začít operovat oči do konce října. „V české populaci přibývá starších lidí, kteří však vedou velmi aktivní život a nechtějí být omezeni slábnoucím zrakem. Laserová refrakční chirurgie nabízí řešení odstranění špatného zraku, proto je stále více vyhledávána. Díky moderním technologiím umíme odstranit téměř jakékoliv oční vady. Do několika minut po operaci uvidí pacient ostře a už nikdy nebude muset používat brýle nebo kontaktní čočky,“ popisuje držitel ocenění Zlatá čočka za 10 000 operací šedého zákalu doktor Michal Ziegler.Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
http://www.commservis.com
734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 10. 2012 13:14
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.