Levné last minute zájezdy na Kypr | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Levné last minute zájezdy na Kypr


Kypr je jedním z ostrovů Středozemního moře, na němž se díky jeho poloze prolínají vlivy Evropy, Afriky i Asie.

Hledáte- li to pravé místo pro vaši last minute dovolenou u moře, právě Kypr je výbornou volbou. Last minute dovolená na Kypru vám nabízí jedinečnou příležitost, jak poznat krásu a kulturu tohoto malebného ostrova, dopřát si relaxaci i sport na jeho slunných plážích nebo zajímavé výlety za přírodními i kulturními klenoty Kypru.

Last minute zájezdy na Kypr jsou díky krásné přírodě a nízké kriminalitě vyhledávány zejména rodinami s dětmi, které si zde mohou dopřát klidnou a ničím nerušenou dovolenou v příjemném prostředí. Mezi nejoblíbenější last minute zájezdy na Kypr patří zájezdy do Protaras, Ayia Napa, Larnaka, Limassol a Paphos, v nichž se můžete těšit na výborné podmínky pro vodní sporty, jako je plavání, potápění, šnorchlování, vodní lyžování atd., ale budete si zde užívat také procházky pobřežními promenádami, turistiku krásnou přírodou i pestrý noční život v přístavních městech.

Zajímavosti Kypru

Kypr je se svou rozlohou 9 251km2 třetím největším ostrovem Středozemního moře a pyšní se tak 648 km pobřeží, což je dostatek prostoru, aby si každý našel letovisko a pláž, které mu budou vyhovovat. Geograficky náleží Kypr k Asii, avšak tradičně je přiřazován k Evropě. Vydáte- li se na last minute dovolenou na Kypr, uvidíte zde pestrou směsici obou těchto kontinentů. Tyto vlivy jsou patrné nejen v místních zvycích, ale také v hudbě a zejména pak v gastronomii, kterou si při své návštěvě Kypru rozhodně nenechte ujít.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 8. 2011 10:51
Kategorie: Cestování
Název zdroje: New Travel.cz s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový prodej zájezdů. Zájezdy od desítek cestovních kanceláří, aktuální Last minute a First minute. Dovolená, pobyty u moře, poznávací zájezdy, eurovíkendy, lyžování, lázně, golf. Nabízíme místa jako Řecko, Španělsko, Chorvatsko, Bulharsko, Turecko, Tunisko, Egypt, Kypr, Malta, Madeira, Alpy Rakousko, Švýcarsko, Itálie, Francie, Slovensko. Také Exotiku, Thajsko, Bali, Kuba, Keňa, Dominikánská republika, Mexiko, SAE, Isla Margarita, Kanárské ostrovy, Kapverdské ostrovy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.