Léto ve víru masek | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Léto ve víru masek


V čase letních dovolených , táborů a radovánek, přinášíme tip na zpestření všedních dní - ve znamení masek.

Letní sezóna právě začíná a weby se plní nejrůznějšími nápady, jak strávit volné chvilky, jak organizovat volný čas Vašich dětí a také, jak přežít společnou dovolenou.
Při přípravách na letní tábory i prázdninové akce s přáteli se Vám mohou hodit nejrůznější karnevalové doplňky a karnevalové masky. V našem internetovém obchodě můžete nalézt široký sortiment Karnevalového zboží. Naleznete zde kostým indiána i jeho družky, pirátský převlek, šavle i stylové klobouky a mnohé další.
Maškarní kostýmy oceníte na stezce odvahy, napomohou i motivaci ke hrám. Čím skutečnější obraz dětem nabídnete, tím snáz se ponoří do tajů různých světů, kam je chcete přivést.
Nebojte se, Vaše investice se Vám mnohokrát vrátí. Jednu paruku jistě využijete při mnohých příležitostech, na maškarní, párty, třídní besídce, karnevalu na ledě, jako instruktoři zážitkových akcí, při divadelních představeních apod.
Vytvořte atmosféru podle Vašeho gusta a nechte prozářit letní dny nejen sluncem, ale také nezapomenutelnými zážitky.Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 6. 2011 21:50
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Karnevalové zboží (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Internetový obchod s karnevalovými maskami a maškarními kostýmy pro děti i dospělé. Naleznete zde paruky, originální převleky, karnevalové doplňky, čepice a klobouky, helmy, škrabošky, maskování na tělo, líčidla a další zboží pro karneval či párty.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.