Letní posezení v pohodlí | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Letní posezení v pohodlí


Přesto, že je léto pro mnohé z nás tím nejkrásnějším obdobím v roce, rozhodně to neznamená, že nás rozmary počasí nedokážou překvapit. Právě naopak. Chvíli svítí sluníčko a pálí hlava nehlava, za okamžik zaleze za mraky a spustí se pořádná bouřka.

Přesto, že je léto pro mnohé z nás tím nejkrásnějším obdobím v roce, rozhodně to neznamená, že nás rozmary počasí nedokážou překvapit. Právě naopak. Chvíli svítí sluníčko a pálí hlava nehlava, za okamžik zaleze za mraky a spustí se pořádná bouřka. Jediné, co proto můžete udělat, je, snažit se být připraveni.
Pokud budete mít u svého domu či restaurace připravenou markýzu, na počasí nebude záležet a vy nebudete ochuzeni o příjemný pobyt na čerstvém vzduchu. Markýzy venkovní jsou moderním komponentem venkovní architektury, který má velké praktické uplatnění. Pokud je potřeba, vytvoří vám stín i vás ochrání před kapkami deště. Vy tak můžete posedět před domem téměř kdykoliv a nezávisle na počasí.
Letní kafíčka a ledové koktejly podávané na terase tvoří velké procento z tržby, to ví každý, kdo provozuje restauraci. I tady tedy platí, že čím víc dnů bude možné terasu provozovat, tím lépe pro vaše podnikání. Naše skvělé výsuvné markýzy se vám budou hodit nad celou zahrádku u restaurace. Lehce splní vše, co potřebujete a zároveň překvapí velmi snadným ovládáním.
Zaujali jsme vás? Není se čemu divit. Taková markýza se stane opravdu dobrým pomocníkem. Překážkou se vám nestane ani její cena, která je ve srovnání s jejím využitím více než přijatelná. Přesvědčit se můžete přímo na markýzy ceník.
Kontakt:

Martina Kochaníčková
prweby@ebrana.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 1. 7. 2011 10:46
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Maron (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.