Letecká show letos uchvátí akrobacií vrtulníků i letounů | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Letecká show letos uchvátí akrobacií vrtulníků i letounů


Východní Čechy – Na královéhradecké letiště se tentokrát od 19. do 21. června slétnou vrtulníky z celého světa. V letošním roce je ale doprovodí i letouny, které budou součástí mezinárodní akce European Festival of Aviation. Lákadlem pro veřejnost bude především akrobacie na závěrečné sobotní show.

V rámci letošního rozšíření původně vrtulníkové výstavy a letecké show na European Festival of Aviation se návštěvníci mohou těšit nejen na vrtulníky všeho druhu, ale i na zajímavé letouny. „K vrtulníkové show se totiž připojila jedna z největších evropských výstav General Aviation Expo. Letouny návštěvníci uvidí nejen v rámci výstavy, ale i při závěrečné letecké přehlídce,“ popisuje novinky letošního roku Tomáš Suchánek, pořadatel akce ze společnosti DSA.

Čtvrtek a pátek budou patřit odborné veřejnosti
První dva dny výstavy budou již tradičně patřit odborné veřejnosti z vrtulníkového i všeobecného leteckého světa. K vidění zde bude technika letecké záchranné služby, privátní a obchodní přepravy, vrtulníky a letouny určené k hašení požárů i přepravě nákladů. Zajímavé novinky budou k vidění i z oboru leteckých simulátorů a bezpilotních vrtulníků a letadel.

Největším diváckým lákadlem budou akrobatická vystoupení
Na sobotu 21. června je připravena závěrečná letecká show. „Pro naše návštěvníky se snažíme neustále připravovat novinky. Vrtulníkovou show si každoročně užívala dvacetitisícová návštěvnost, proto letos bude program zase o trochu pestřejší. Využijeme spojení výstav, takže i na závěrečné show uvidí diváci více letadel,“ komentuje Daniel Tuček, pilot ze společnosti DSA.
Diváky zde okouzlí vrtulníková akrobacie v podání speciálního akrobatického vrtulníku BO 105 Red Bull. „Jde o unikátní kousky špičkových světových pilotů, nad kterými se divákům zastavuje srdce. Na závěr programu se na nebi objeví vrtulníky a letouny při společném akrobatickém vystoupení, což bude jedinečným a nevídaným zážitkem pro všechny diváky,“ uzavírá Tomáš Suchánek z DSA.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
tiskový mluvčí akce
fixova@commservis.com
http://www.festivalofaviation.eu/
+420 734 335 909
+420 495 279 247


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 14. 3. 2014 8:50
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.