Lékárna DocSimon.cz zavedla večerní doručování | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Lékárna DocSimon.cz zavedla večerní doručování


Internetová lékárna DocSimon.cz rozšířila způsoby dodání objednaného zboží o možnost večerního doručení.

„Vycházíme vstříc potřebám zaměstnaných zákazníků, kterým denní doručení nevyhovuje,“ vysvětluje doktor Jan Bureš, šéf online lékárny.

Večerní doručení zajišťuje PPL ve vybraných městech v době 17:00 až 21:00 hodin. Řidič přitom se zákazníkem telefonicky domluví nejvhodnější čas.

„Služba funguje víceméně v krajských městech, při objednávání zboží je zákazníkovi automaticky nabídnuta jako jeden ze způsobů doručení, pokud je služba na jeho adrese poskytována,“ dodává doktor Bureš.

Kromě denního či večerního doručení PPL mohou zákazníci využít dodání obchodním balíkem České pošty, v Praze také expresním kurýrem a samozřejmě mohou také objednané zboží vyzvednout osobně v sesterských lékárnách společnosti SimonPharma.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2010 firma dosáhla obratu 439 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2011 18:55
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.