LEGENDÁRNÍ LMFAO PŘIJEDOU V ÚNORU ZAHRÁT PRO PRAHU! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LEGENDÁRNÍ LMFAO PŘIJEDOU V ÚNORU ZAHRÁT PRO PRAHU!


Praha, 24.10. 2011 – Dříve či později se to muselo stát: dva zuřivě tančící týpci v šílených ohozech, s ujetým hárem a neuvěřitelně chytlavou muzikou: zkrátka, LMFAO si přijedou zapařit (a samozřejmě zahrát) do pražského SaSazu 24. února 2012!

LMFAO je elektro-party-tanečně-hopové duo sestávající ze dvou amerických tanečníků, rapperů a hudebníků, kteří si říkají Redfoo a Skyblu.

LMFAO vznikli v roce 2006 a většinu času pobývají Los Angeles v Kalifornii. Tam také tvoří muziku a své propracované klípky. Jejich absolutní hitovka Party Rock Anthem prostřelila na vrchol téměř všech hitparád na celém světě - a v sedmi zemích je to píseň nejvíce kupovaná na iTunes. Kromě jejich doslova nakažlivě se šířící hudby také frčí na ujetých kostýmech a vychytaných tanečních choreografiích, a celkové provedení klipů je dost vtipné a odvážné - kluci si umí udělat srandu i sami ze sebe - a vždycky vás dostanou. I jejich další hity, např. Champagne Showers a Sexy and I know it v současnosti naprosto otřásají dance-hopovým světem a hitparádami. V Praze si zahrají LMFAO společně se speciálními hosty Far East Movement a Colette Carr, vystoupení je součastí celosvětového turné Cherrytree Pop Alternative Tour.

Redfoo (vlastním jménem Stefan Gordy) a Skyblu (Skyler Gordy) jsou ve skutečnosti strýc a synovec - neboť jsou synem a vnukem samotného zakladatele samotného Motown Records (kde natáčel například i Michael Jackson a Jackson 5!), Berryho Gordyho. LMFAO si zahráli také s Davidem Guettou v jeho kousku Gettin’ over you (2010). Často pracují s dalšími muzikanty a umělci (např. Kesha, Lauren Bennett, Natalie Kills, GoonRock, Lil’ Jon a další).

“Jsme vlastně hudební designeři,” řekl nám Redfoo. “Pokud je hudba způsob, jak komunikovat s lidmi, pak jsme téměř jako vědci,” zamýšlí se. “Někteří lidé vyrábějí software, jiní píšou příběhy, kterými vás rozpláčou. My vytváříme něco, co můžou použít DJové v klubech, a víme přesně, proč to děláme.” Skyblu, který pro LMFAO píše texty, uzavírá filozofování: “Prostě umíme pořádně pařit a tím jdeme příkladem!”

LMFAO v České republice ještě nebyli - takže si přijďte pořádně “zashufflovat” na party vašeho života do SaSaZu (Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7)!

Vstupenky lze zakoupit ve všech pobočkách společnosti Ticketpro.

Událost má i svoji fanpage na Facebooku, nezapomeňte ji sledovat pro další informace zde:
https://www.facebook.com/event.php?eid=235480803172526


LMFAO @ SaSaZu, 24.2. 2012!

###

Oficiální web:
http://www.lmfaomusic.com/

Ukázky tvorby LMFAO:
Party Rock Anthem feat. Lauren Bennett, Goon Rock: http://youtu.be/KQ6zr6kCPj8
Sexy and I know it: http://youtu.be/wyx6JDQCslE
Champagne Showers feat. Natalia Kills: http://youtu.be/UA8rcLvS1BY


Pro další informace kontaktujte, prosím, slečnu Dominiku Janigovou na emailové adrese dominika.janigova@gmail.com, nebo telefonním čísle +420 602 210 674.

Hlavním mediálním partnerem tohoto koncertu je rádio Evropa 2.
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
https://www.facebook.com/event.php?eid=235480803172526
602210674


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 10. 2011 11:32
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Fource Entertainment (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.