LEGENDA OŽÍVÁ, MOTOREST NAHÁČ NA D1 NOVĚ OTEVŘEN | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LEGENDA OŽÍVÁ, MOTOREST NAHÁČ NA D1 NOVĚ OTEVŘEN


Od 1. srpna tohoto roku otevírá své brány a nabízí své služby Motorest Naháč na 29 km dálnice D1 ve směru na Prahu (exit 29 B). Nově zrekonstruovaného motorestu budou moci návštěvníci využít každý den od 7:00 do 23:00 hod. Motorest je přivítá v moderních plně klimatizovaných prostorách s nabídkou teplých i studených pokrmů připravených ve vlastní kuchyni vybavené nejmodernější výrobní technologií.

Objekt Motorestu Naháč odkoupila ve značně zchátralém stavu společnost ZFP akademie, a.s. (dále též ZFPA), která se již před tím stala majitelem o 200m výše položeného objektu s rozestavěným betonovým skeletem. ZFPA tento objekt zrekonstruovala a přestavěla na Seminární hotel AKADEMIE, který otevřel své brány veřejnosti v roce 2006. Po 5 letech provozu hotelu přistoupila v lednu tohoto roku k totální rekonstrukci motorestu.

„Jsem ráda, že z původní investiční příležitosti nakonec vznikl opět motorest, který bude poskytovat v této době tolik žádané kvalitní služby na dálnici D1. Název Naháč dostal motorest dle lokálního názvu původní osady“, řekla generální ředitelka ZFPA Ing. Mgr. Dita Kaňová při slavnostním otevření motorestu dne 26. 7. 2011. Zástupce investora - hlavního akcionáře společnosti ZFP akademie, a.s. paní Jarmila Poliaková při otevření motorestu zdůraznila, že za velmi pozitivní považuje širokou škálu služeb, které je motorest schopen nabídnout. „Nebude to jenom výborná teplá a studená kuchyně a čistota, která osloví každého návštěvníka, ale odpočnout si zde budou moci rodiny s dětmi, jimž je k dispozici terasa a dětské hřiště. Určitě se zde rádi zastaví i manažeři a cestující obchodní zástupci, neboť v klimatizovaných prostorách restaurace je dostupné bezplatné wi-fi připojení k internetu. Věřím, že zkušenosti z provozování našich tří Seminárních hotelů Akademie zde na Naháči, ve Velkých Bílovicích a v Hrubé Vodě u Olomouce, nám pomohou k tomu, že i tento provoz se stane vyhlášeným místem s odpovídající kvalitou služeb pro naše návštěvníky“, uvedla Jarmila Poliaková.

V prostorách Motorestu Naháč je k dispozici 80 míst k sezení u stolu a dále 30 míst u stolu na venkovní terase. Základní nabídku tvoří teplá a studená kuchyně, která nabídne nejenom tradiční česká jídla ve vysoké kvalitě, ale bude nabízet i vlastní speciality.

„S tak promyšlenou, stylově čistou a přitom návštěvníkem jistě velmi příjemně vnímanou architekturou jsem se na našich dálnicích a silnicích dosud nesetkal. Již jenom samotná návštěva tohoto zařízení Vás osloví dojmem čistoty a pohostinnosti. A tento dojem ve mně přetrval i při návštěvě sociálního zařízení, u výdejní linky a při samotné konzumaci vybraného jídla. Zdá se, že si provozovatel pečlivě pohlídal i personál motorestu, který působí velmi vstřícně a profesionálně. To vše dle posledních trendů „family friendly“ s nezbytným přebalovacím pultem, dětským hřištěm a v nekuřáckém prostředí. Pokud mu to vydrží, pak by se Motorest Naháč mohl stát vskutku oázou odpočinku srovnatelnou s obdobnými zařízeními v západních zemích Evropy“, uvedl po své návštěvě motorestu přední odborný konzultant v oboru cestovního ruchu a motorismu Ing. Vladimír Hloušek.


Bližší informace na:

www.hotelakademie.cz
Kontakt:

Kateřina Procházková
PR Director
prochazkova@adnotam.cz
www.adnotam.cz
+420 603 905 800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 7. 2011 12:04
Kategorie: Cestování
Název zdroje: Ad Notam, s. r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura, medializace, firemní časopisy na klíč, více na: www.adnotam.cz
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.