LED obrazovka, to je moderní a hlavně efektivní způsob reklamy | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


LED obrazovka, to je moderní a hlavně efektivní způsob reklamy


Dávno už jsou pryč časy statické reklamy. Aby se dnes podařilo zákazníka zaujmout, je potřeba pohyb. Právě tento předpoklad splňují LED obrazovky.

Jako reklamní plocha jsou jedním z nejúčinnějších reklamních nástrojů dnešní doby. Kromě funkce reklamní nabízejí velkoplošné obrazovky i funkci informativní. Pro marketingové účely se vyplatí využít obojího. Zajímavá informace upoutá oči potenciálního zákazníka, kterému může být následně naservírována reklama. To je velmi chytré a efektivní řešení.
I proto se s LED obrazovkami setkáváme v nákupních centrech či ve sportovních halách dokonce v podobě LED multimediálních kostek. Velkoplošné obrazovky, tedy přesně reklamní LED billboardy, lemují také okolí silnic nebo jsou součástí domů v centrech velkých měst. Oproti klasickým reklamním billboardům dokáže LED billboard mnohem lépe upoutat pozornost. Fádní billboardy zkrátka nemohou konkurovat světlu LED obrazovky. Jejich podstatnou výhodou pro pronajímatele reklamní plochy je možnost měnit několik různých reklam a to pouhým stisknutím tlačítka na jejich počítači nebo se mohou samy cyklicky měnit. Oproti složité výměně reklamy na klasických billboardech je to rozhodně velká úspora času a peněz.
Mobilní LED obrazovky jsou v dnešní době součástí snad každé větší kulturní akce. Kromě reklamy je opět možnost nabídnout zákazníkům porci zajímavých informací nebo jim jinak zpestřit zážitek. Mobilní obrazovku tak lze doporučit každému pořadateli kulturní či sportovní akce.
LED obrazovka je také obvyklým vybavením televizních studií. Zde přináší divákům předně zajímavé obrazové informace. Použít se dají i pro oživení interiéru sídla firmy. Použití je tedy velmi široké a jistě se naleznou mnohá další.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 3. 2012 11:31
Kategorie: Média a reklama
Název zdroje: Petr Bouchner (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR články
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.