Ladislav Vajdík posílil tým Rentsch Legal | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Ladislav Vajdík posílil tým Rentsch Legal


Advokátní kancelář Rentsch Legal získala významnou posilu. Novým členem týmu vysoce kvalifikovaných odborníků advokátní kanceláře typu „Boutique Law Firm“ se stal advokát Ladislav Vajdík.

Před svým nástupem do Rentsch Legal pracoval Ladislav Vajdík pro přední mezinárodní advokátní kancelář v Praze, kde získal rozsáhlé odborné znalosti. Specializuje se na obecné korporátní a obchodní právo, fúze a akvizice, nemovitosti, insolvenční právo a zastupování v soudních sporech.
„Tento nový přírůstek do našeho týmu je důležitým milníkem v zatím krátké historii naší firmy,” řekl Rudolf Rentsch, zakládající partner advokátní kanceláře Rentsch Legal. „Vzhledem k vytížení naší kanceláře jsme byli nuceni rozšířit náš tým,“ dodal. „Ladislav bude nejen poskytovat právní podporu našim klientům při jejich každodenních záležitostech k jejich maximální spokojenosti, ale bude také přispívat k dalšímu rozvoji naší praxe. Jsem hrdý na to, že jsme na trhu práce při hledání nových talentů takto konkurenceschopní. Ladislav totiž mohl se svým profilem a svými zkušenostmi pracovat pro kteroukoliv velkou národní či mezinárodní advokátní kancelář působící v Praze.“
Ladislav Vajdík bude dále rozšiřovat korporátní praxi advokátní kanceláře Rentsch Legal. Díky svým zkušenostem je také schopen poskytovat služby v mnoha jiných oblastech práva spojených s uskutečňováním podnikatelských aktivit v České republice. Vedle dlouhodobého všeobecného právního poradenství je schopen pomoci klientům také při transakčních projektech.
„Je pro mě mimořádnou výzvou připojit se ke společnosti jako je Rentsch Legal,“ řekl Ladislav Vajdík. „Mohu se totiž podílet na vývoji mladé, novátorské organizace. Tým se sice může zdát malý, ale zato je velmi dynamický a má za sebou i přes svou relativně krátkou existenci skvělé výsledky. Těším se, že budu moci přispět k rozvoji schopné, tvůrčí společnosti, jejíž prioritou je být důvěryhodným partnerem svých klientů a která vytváří inspirativní pracovní prostředí pro své spolupracovníky.“
Rentsch Legal je advokátní kancelář tzv. butikového typu poskytující poradenství strategickým a finančním investorům týkající se jakýchkoliv investičních projektů, včetně prodeje či koupě majetkových účastí nebo jiného majetku, joint ventures, a private ekvity a rizikových kapitálových transakcí. Rentsch Legal poskytuje právní pomoc nejen ve specifických oblastech jako reorganizace, soudní spory, insolvence, compliance či právo na ochranu hospodářské soutěže, ale také při každodenní právní agendě svých klientů. Rentsch Legal úzce spolupracuje s SauterRentsch Investment Services, poradci v oblasti fúzí a akvizic, private equity a rizikových kapitálových transakcí.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 8. 2011 14:49
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Rentsch Legal (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.