Kyjovská nemocnice již čtvrtý měsíc hospodaří se ziskem | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kyjovská nemocnice již čtvrtý měsíc hospodaří se ziskem


Kyjov – Kyjovská nemocnice již čtvrtý měsíc hospodaří se ziskem. Vyplývá to z účetní uzávěrky za měsíc červenec 2011. Zisk se v současné době pohybuje ve výši necelých čtyř milionů. Avšak ten bude v následujících měsících snížen o částku spojenou rekonstrukcí sálů a modernizací vybavení nemocnice. Nicméně ale už teď je rozdíl oproti minulému roku za stejné období přes čtrnáct milionů.

„Je to pro nemocnici a její partnery pozitivní zpráva. Nicméně musíme také konstatovat, že se do výsledku hospodaření promítnou ještě probíhající rekonstrukce v nemocnici a s tím spojené provozní a investiční náklady,“ mírní optimisticky vyhlížející čísla ekonomický náměstek nemocnice David Koribský.
Management kyjovské nemocnice se chce v příštích měsících zaměřit na investice a modernizaci některých oddělení. Připravuje také po vzoru západních států zřídit v době ústavní pohotovostní služby centrální příjem pacientů, který by pomohl především lidem k snadnějšímu přístupu lékařské pomoci a lepší orientaci v nemocnici. Provoz na tomto centrálním příjmu bude zahájen v polovině září.

Hejtman přislíbil nemocnici dotaci
Nemocnice ušetřila při výběrových řízeních hrazených z dotací Jihomoravského kraje téměř čtyři miliony. Ty v pátek v průběhu inspekce kyjovské nemocnici osobně přislíbil hejtman Michal Hašek, který byl se současnými kroky managementu spokojen.
„Finanční prostředky použijeme na modernizaci plicního pavilonu, zřízení centrálního příjmu nebo modernizaci kompresorové stanice,“ vysvětluje náměstek pro řízení staveb Bronislav Klečka, podle kterého ještě tento týden přeloží nemocnice na kraj zpracovanou dokumentaci.
Kontakt:

Tomáš Zdechovský
Jednatel
info@commservis.com
734 335 909


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 1

Vydáno: 16. 8. 2011 9:17
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: Agentura Commservis.com (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Komunikační a public relations agentura specializující se manažerské vzdělávání, public relations, krizovou komunikaci a mediální obhajoby, politickou komunikaci, outdoor/teambuilding, tvorbu marketing strategií, image, výzkumy a analýzy. Jazykové kurzy pro firmy, instituce a manažery: angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština ve třech úrovních pokročilosti.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.