Květnové změny v rámci služby Monitoring-serverů.cz | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Květnové změny v rámci služby Monitoring-serverů.cz


(Praha, 17. 5. 2011) Provozovatel nejpoužívanější služby v oblasti monitoringu serverů (webů) v ČR přichází od května se zásadními změnami. Pro více jak 20 000 uživatelů je důležitá především informace o tom, že bezplatné měření v intervalu 10 min. je na Monitoringu serverů od 15. května 2011 zpoplatněno částkou 15Kč/měsíc. Toto měření zahrnuje plný monitoring zákaznického serveru - kvalitativně vylepšený a doplněný o nové služby!

Součástí základního měření v intervalu 10 min. jsou nejen 3 SMS zdarma, ale také zákaznická podpora a nové možnosti nastavení upozornění při výpadku. Pro období května dostane každý uživatel kredit ZDARMA! Může tak pokračovat ve svém měření a zároveň dobít kredit potřebný pro další období.
Výše uvedené změny jsou startem nové strategie, jejímž cílem je kvalitativní posun nejen na úrovni technické, ale především na poli rozsahu služeb, které chce Monitoring serverů poskytovat uživatelům v nejbližší budoucnosti. Jak informoval Martin Mrajca - ředitel společnosti Moonlake, a.s., která Monitoring serverů provozuje: „Kvalitní monitoring dostupnosti webu nebo eshopu, stejně jako hosting, je dnes již nezbytností. Každý provozovatel webu či eshopu jistě rád zváží, zda se mu monitoring vyplatí, hlavně pokud díky včasnému ohlášení a odstranění výpadku zachrání byť jen jedinou objednávku na svém eshopu.“ Jak dále Martin Mrajca uvedl: „… základní měření v ceně 15Kč/měsíc je pouhým zlomkem z ceny hostingu, který každý rok zákazníci platí webhostingovým firmám“.
Radek Maceček, hlavní programátor služby Monitoring serverů, dále doplnil: „Kvalita poskytovaných služeb vychází z našich dlouholetých zkušeností a z prvotřídního technického zázemí. Abychom naplnili potřeby uživatelů a dostáli tak požadavkům na kvalitu poskytovaných služeb, rozhodli jsme se pro výše uvedené změny“.
Změny služby Monitoring serverů jsou doprovázeny také soutěží o netbook Lenovo a odměnami za dobití kreditu na účet uživatele. Detailní informace o soutěži, stejně jako podrobný popis změn, naleznou zájemci na informačním webu http://zmeny2011.monitoring-serveru.cz.Kontakt:

Barbora Jakšová
barbora.jaksova@moonlake.cz
www.moonlake.cz
511114800


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 18. 5. 2011 13:14
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: Moonlake, a.s. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PŘEDMĚT ČINNOSTI: tvorba www stránek, internetových obchodů (e-shopů), internetový marketing, SEO, grafické práce a monitoring internetových služeb. Portfolio služeb a produktů, které Moonlake, a.s. poskytuje, nachází široké uplatnění mezi živnostníky i většími firmami. Tvoříme profesionální webové portály a e-shopy pro přední české firmy. Produkujeme speciální webová řešení pro realitní společnosti a vytváříme také nízkonákladové expresní webové prezentace pro drobné živnostníky a malé firmy.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.