Kvalitní technické izolace | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalitní technické izolace


Co myslíme technickou izolací a k čemu je dobrá kvalitní technická izolace se dozvíte z tohoto článku. Technické izolace najdou velmi širokého uplatnění v mnoha oborech a setkáváme se s nimi takřka denně. Technické izolace jsou vhodné k …

Technické izolace jsou vhodným řešením především v situacích, kdy se snažíme zabránit tepelným ztrátám a také jsou vhodné i v případech, kdy potřebujeme zabránit hluku nebo pronikání vlhkosti. Těmito izolacemi také jednoduše dosáhneme hygienické a ekologické nezávadnosti v situacích, kdy je to potřeba. Dále mají technické izolace vliv na zvýšení požární ochrany nebo bezpečnosti práce.
V sortimentu technických izolací společnosti HEMAX, spol. s r.o. naleznete velké množství výrobků, které splňují ty nejnáročnější požadavky na kvalitu provedení a vlastností použitých materiálů. Výrobky na bázi materiálu MIRELON z pěnového polyetylenu vynikají kvalitními tepelně izolačními vlastnostmi a některé výrobky jsou na povrchu opatřeny laminovanou zesílenou fólií nebo tkaninou. Jedná se především o izolační trubice například pro vodovodního potrubí, rozvody studené a teplé vody nebo ústředního topení.
Izolační materiály založené na materiálu KAIFLEX jsou vyráběny z vulkanizovaného kaučuku. Tento materiál brání především pronikání vlhkosti a je ideální technickou izolací pro klimatizace, vzduchotechniku a rozvody chlazení.
Výrobky společnosti HEMAX spol. s r.o. vynikají svou kvalitou a nelze jinak, než je zákazníkům doporučit. Společnost HEMAX spol. s r.o. je ryze českou společností s dvacetiletou tradicí a je mimo jiné držitelem certifikátu EN ISO 9001 a systému environmentálního managementu EN 14001.Kontakt:

Ing. Miloš Musil
jednatel
pr@e-kom.cz
http://www.technickeizolace.cz
+420554614313
+420554614313


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 2. 2011 15:49
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: E-kom Promotion (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Marketingová společnost
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.