Kvalitní papírové ručníky Merida | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalitní papírové ručníky Merida


Papírové ručníky patří k nezbytnému hygienickému vybavení toalet firem a veřejných institucí. Společnost Merida, která se zaměřuje na produkci sanitárního zařízení a hygienických prostředků, má ve svém sortimentu kvalitní papírové ručníky a jejich zásobníky. Proč dát těmto ručníkům přednost před konkurenčními produkty?

Papírové ručníky Merida jsou k dostání kusově a v rolích. Jsou vhodné do soukromých firem s rozmanitým zaměřením, do škol, restauračních a ubytovacích zařízení, obchodních center i do veřejných institucí. Papírové ručníky mají mnoho předností - výborně suší, obslouží rychle mnoho lidí a jsou vhodné i do míst, ve kterých není možné nebo ekonomické použití elektronických vysoušečů. Papírové ručníky Merida jsou praktické a hygienické. Jejich prvotřídní kvalita je doložena ekologickým certifikátem.

Široký výběr papírových ručníků
Z jakých papírových ručníků můžete vybírat? Máte možnost výběru hned z několik velikostí a barev. U ručníků v rolích můžete volit mezi mini a maxi. Papírové ručníky jsou vyráběny jako jednovrstvé a dvouvrstvé. Vybrané jednotlivě skládané ručníky neboli utěrky jsou opět opatřeny certifikátem, který dokládá, že se jedná o ekologicky šetrný výrobek. Vyrábějí se jako recyklované i z kvalitní papírové celulózy. Jsou k dostání ve třech barvách, opět jako jednovrstvé a dvouvrstvé. Můžete je zakoupit v balení od třech do pěti tisíc kusů.

Co dalšího může Merida nabídnout? Společnost Merida dodává zásobníky na papírové ručníky, které jsou vyrobeny z moderního hladkého plastu, z elegantního nerezu nebo z nadčasové kombinace plastu a nerezu. Zásobníky na papírové ručníky Merida zvládne snadno doplnit opravdu každý. Všechny zásobníky vynikají svou praktičností, dlouhou životností a nenáročnou údržbou.

Další sortiment společnosti naleznete na adrese www.meridahk.cz.Kontakt:

Miroslav Stříška
striska@skymedia.cz
http://www.meridahk.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 10. 2011 13:25
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: SkyMedia (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.