Kvalitní obaly a krabice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalitní obaly a krabice


Společnost Venkart se zabývá ruční výrobou a prodejem kvalitních obalů a to především nejrůznějších krabic, obalů na zásilky a archivačních obalů. Na svých stránkách provozuje také e-shop se svými výrobky.

Společnost Venkart je výrobcem a prodejcem obalů, krabic z vlnité lepenky a dalších obalových materiálů. Venkart vyrábí na zakázku krabice libovolných rozměrů dle přání a zákazníci jsou s jejich kvalitou a servisem velmi spokojeni. V sortimentu výrobků naleznete i dárkové krabice nejrůznějších rozměrů, krabice a obaly na víno, krabice na pizzu, krabice pro cukrárny a spoustu dalších obalů jako jsou například pořadače do kanceláří. Dále lze také využít služby pro potisk krabic sítotiskem, opatření krabic průzory z fólie nebo manuální kompletaci tvarově složitých výrobků (například reklamní stojany pro prodejny). Zákazníci určitě ocení osobní přístup zaměstnanců, protože Venkart se zabývá především malosériovou ruční výrobou.
Na stránkách společnosti Venkart naleznete také e-shop, kde si můžete prohlédnout sortiment obalů a také si je objednat. Obaly a krabice jsou seřazené podle způsobu výroby a jejich využití do zvláštních kategorií. U Venkartu si určitě vyberete a nebo dohodnete výrobu Vašich krabic a obalů na míru. Spousta spokojených zákazníku je toho dokladem.Kontakt:

Karel Věntus
pr@e-kom.cz
http://www.venkart.eu/


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 2. 2011 13:06
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: E-kom Promotion (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Marketingová společnost
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.