Kvalifikace a certifikace wellness center. | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kvalifikace a certifikace wellness center.


Udělení ochranné známky s působením v Evropské unii bylo posledním bodem k zveřejnění našeho záměru kvalifikace a certifikace wellness center na všech dostupných úrovních. Jelikož jsme mezinárodním časopisem, budeme certifikovat wellness centra nejen v České republice, ale v celé Evropské unii.

Certifikát a označení Wellness Star může získat každé wellness centrum, které navštíví anonymně naši komisaři. Která wellness centra jsme navštívili, a jak v našem hodnocení dopadla, se dozvědí čtenáři našeho časopisu přímo v něm. S předstihem bude tato informace umístěna na webových stránkách www.wellnessbook.eu a www.navigator4you-wellnessbook.com.

Abychom se vyvarovali podjatosti, neobjektivity, různých přeplatků či úplatků, informačního šumu a informačních fází směrem k wellness centru, zvolili jsme cestu naprosto anonymní bez přihlášek ke kvalifikaci. To však neznamená, že nás nemůže wellness centrum oslovit samo, ale námi provedená kvalifikace proběhne anonymně. Jsme přesvědčeni o tom, že každé (byť sebemenší) wellness centrum musí splňovat základní kritéria, bez nichž nelze v certifikaci pokračovat. Jsme přesvědčeni, že váha naší certifikace bude během brzké doby velmi vysoká v národním i mezinárodním měřítku. Díky tomu přinese certifikovanému wellness centru nejen prestiž, ale zařadí je do žebříčku nejvyhledávanějších wellness center evropského měřítka .

Další podrobnější informace hledejte na www.wellnessbook.eu – Hodnotíme a udělujeme.

Následně budou zveřejněny i na www.navigator4you-wellnessbook.com, kde v současné době je zápis do druhé úrovně v databázi zdarma. Praktické i malé wellness centrum zde může mít své webové stránky, které si může kdykoliv změnit.


Kontakt:

Miroslav Sanytrák
majitel
sanco@marketingrescue.cz
www.wellnessbook.eu
602365700
312697327


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 8. 8. 2011 9:36
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: SANCO, spol. s r.o. (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Vydavatelství, poradenství v oblastech personalistiky a marektingu, koučink, lektorská činnost.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.