Kurzy etikety pro děti s Eliškou Haškovou Coolidge | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kurzy etikety pro děti s Eliškou Haškovou Coolidge


Právě u etikety platí dvojnásob: „Co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš!“. A proto připravila první dáma společenské etikety Eliška Hašková Coolidge kurzy společenského chování a protokolu i pro ty nejmenší!

Jako lektorky se velice čato na kurzech a trénincích setkáváme s otázkou: "Proč jsme se toto neučili už jako děti?" Také patříte do generací dětí, které neměly mnoho příležitostí věnovat se osobnostnímu rozvoji?

Společnost Soft Education, která se právě osobnostním rozvojem ve své praxi zabývá, se rozhodla dát Vašim dětem více příležitostí pro jejich růst.

Od dubna roku 2011 se mohou Vaše děti účastnit výjimečných kurzů etikety pro děti, které jsou vedeny první dámou společenské etikety - paní Eliškou Haškovou Coolidge. Kurzy jsou určeny dětem všech rodičů, kteří mají, stejně jako my, chuť podpořit a rozvinout dovednosti svých dětí.

Kurzy jsou určené všem dětem ve věku 5 - 12 let. Kromě poutavého vyprávění paní Elišky nejen o jejím dvacetiletém působení v Bílém domě se mohou děti těšit na celou řadu podstatných informací z oblasti etiky a etikety.

Děti se v rámci kurzu seznámí s těmito tématy:

• Zásady společenského chování
• Děti ve společnosti dospělých
• Děti ve společnosti svých vrstevníků
• Představování a pozdrav
• Vhodné oblékání
• Správné stolování
• Body language
• Vývoj charakteru odmalička neboli budování morálního základu naší společnosti


Kurzy etikety pro děti probíhají v reprezentativních prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague od 16:00 do 19:00 hodin. Děti se etiketě učí prakticky v rámci čtyřchodové večeře. Každé dítě obdrží osobně pozvánku na kurz, po absolvování kurzu získá certifikát a dárek.

Rodiče mohou být na kurzu zdarma přítomni, jsou tak obeznámeni s tím, co se jejich dátě naučí a mohou s ním cvičit základy etikety i doma.


"Společenské způsoby nejsou strojené či umělé. Pochází ze srdce, ohleduplnosti a respektu k ostatním." Eliška Hašková CoolidgeKontakt:

Gabriela Sedláčková
Director of Management
gabriela.sedlackova@softeducation.cz
www.softeducation.cz
725549572


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 19. 9. 2011 15:27
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Soft Education (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Soft education, partner pro Váš růst, se specializuje na rozvoj osobnosti převážně v oblasti komunikačních, prezentačních a obchodních dovedností.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.