Kulinářské speciality v té nejvyšší kvalitě díky nové kolekci Philips Robust | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kulinářské speciality v té nejvyšší kvalitě díky nové kolekci Philips Robust


Je vaším tajným snem možnost připravit kulinářské speciality, nad nimiž budou vaši přátelé žasnout? Díky nové kolekci Philips Robust budete mít všechny kuchyňské pomocníky na jednom místě. Vysoký výkon spotřebičů pak zajistí dokonalý výsledek všech delikates a kuchyň se tak stane nejoblíbenějším místem vašeho domova.

Odolnost – symbol trvalé záruky
Ne nadarmo nese kolekce název Robustní – spotřebiče stvořené z nejpevnějších a nejodolnějších materiálů vám budou dobře sloužit po zbytek života. Philips se inspiroval kryty motorů z tlakově litého kovu a díky tomu stvořil téměř nerozbitné a spolehlivé spotřebiče, které splní i ty nejnáročnější úkoly a pomohou vám připravit delikatesy všeho druhu. Pět výsledných profesionálů je vybaveno skvělým výkonem, prvotřídní kvalitou a přináší vám tak jistotu nejlepšího výsledku. Odolnost proti poškrábání, korozi a teplotě je doplněno nebývalou záruční lhůtou pěti let na mixér, odšťavňovač a kuchyňský robot. O vysoké kvalitě těchto spotřebičů pak svědčí patnáctiletá záruka na motor.

Stvořte hravě nadýchané těsto i nejjemnější plátky
Kuchyňský robot (HR7781) se pyšní nejen mimořádným hladkým designem, ale také větším objemem přídavné nádoby. Jeho umění spočívá ve schopnosti zpracovat i ty nejtvrdší suroviny, hnětací metly se hravě poperou s jakoukoli konzistencí i hmotností těsta. K dispozici máte dvě optimalizované rychlosti, které zajistí nejen perfektně nasekané plátky, ale i jemně uhnětené těsto na pizzu nebo babiččiny domácí buchty. Zajisté vás potěší i snadná údržba po vykonané práci.

Revoluční design Robustního mixéru (HR2181) skrývá dvojitě vroubkované ostří z nerezové oceli, které při otáčkách udržuje nepřetržitý tok a nabírá tím méně vzduchu. Proto nepotřebujete stěrku a krémového výsledku se dočkáte během několika sekund. Pět rychlostí se s klidem vyrovná s jakoukoli tvrdostí ingrediencí od syrové zeleniny až po kostky ledu. Do dvoulitrové přídavné nádoby se toho vejde opravdu hodně, proto hravě připravíte večeři pro rodinu i přátele.

Snídaně jako z restaurace – domácí šťáva z ovoce a čerstvé muffiny
Pochutnejte si na šťávě i z té nejtvrdší zeleniny nebo ovoce. Odšťavňovač (HR1881) ze série Philips Robust je totiž vybaven speciálním mikrosítkem, díky němuž je schopen vyssát ovoce i zeleninu do poslední kapky. Už také nebudete muset pracně čistit sítko od vlákniny a zbytků ovoce. Díky inovativní technologii Philips v mikrosítku neuváznou kousky vláken z ovoce a zeleniny tak snadno. Sítko lze navíc rychle omýt běžnou houbičkou. Dvě rychlosti zajistí zpracování měkkých i tvrdých surovin. Nemusíte se bát zpracovávat kusy mrkve nebo i celé citróny. Samozřejmostí je velká XXL plnicí trubice, abyste nemuseli zbytečně trávit čas předkrajováním ovoce nebo zeleniny.

Součástí kolekce Philips Robust je také šlehač (HR1581) kombinující šlehání a hnětení zároveň. Energeticky úsporný pohon, šlehače z nerezové oceli a hlavice na zpracování těsta – to je ta pravá kombinace pro výtečné muffiny a domácí sušenky. Tři rychlosti a funkce turbo se zase hravě postará o našlehání bílků na soufflé.

Pokrok v designu a jednoduchosti jsou nejvíce patrné u bezdrátového tyčového mixéru (HR1379), který symbolizuje svobodu pohybu a sílu výkonu. Spotřebič nabijete stejně jako mobilní telefon a pak už stačí jen stisknout tlačítko. Snadno si poradíte s tvrdými ořechy, nejjemnějšími plátky pesta nebo krémovou majonézou. Tyčový mixér se nezalekne ani ledu, který hravě rozdrtí jeho pilové ostří.


Robustní kolekce Philips vás nikdy nezklame. Proto se můžete uvolnit a dát průchod svým kulinářským schopnostem, které konečně budete moci realizovat v té nejvyšší kvalitě. Díky nejodolnějším pomocníkům se tak budete z vaření radovat každý den.

Ceny jednotlivých produktů Robust Collection:
Šlehač Philips Robust HR1581 stojí 3 999 Kč
Tyčový mixér Philips Robust HR1379 stojí 4 999 Kč
Odšťavňovač Philips Robust HR1881 stojí 7 699 Kč
Mixér Philips Robust HR2181 stojí 7 699 Kč
Kuchyňský robot Philips Robust HR7781 stojí 9 999 Kč

Pro více informací kontaktujte:

Martina Kuncová
Trade Marketing Manager
Philips Česká republika
Tel.: 233 099 102
e-mail: martina.kuncova@philips.com
www.philips.cz

Tomáš Kubík
Senior Account Executive
Fleishman-Hillard
Tel.: 234 669 520
e-mail: kubik@fleishman.com

O společnosti Royal Philips Electronics
Royal Philips Electronics of the Netherlands (NYSE: PHG, AEX: PHI) je společností zaměřující se na zlepšování kvality života pomocí inovací. Jako vedoucí společnost v oblastech zdravotní péče, životního stylu a osvětlovací techniky propojuje Philips technologie a design s cílem vytvářet produkty, které vychází z potřeb spotřebitelů a jsou v souladu s filosofií firmy „Sense and Simplicity“. S centrálou v Holandsku, zaměstnává Philips přibližně 120 000 zaměstnanců ve více než 100 zemích světa. Obrat společnosti 22,3 miliard EUR v roce 2010 řadí společnost jako vedoucí firmu v oblastech léčby srdečních onemocnění, akutní a domácí péče, energeticky úsporné osvětlovací techniky a výrobků souvisejících s moderním životním stylem a pohodlím spotřebitelů. Novinky týkající se společnosti Philips najdete na internetové stránce www.mediacee-philips.com nebo www.philips.com/newscenter.
Kontakt:

Tomáš Kubík
kubik@fleishman.com


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 2. 12. 2011 14:42
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Philips (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.