Kroužky na ubrousky – ozdoba slavnostního stolu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kroužky na ubrousky – ozdoba slavnostního stolu


Maličkost s velkým účinkem – to je kroužek na ubrousky. Doladí a zkrášlí váš sváteční stůl, nebo poslouží jako výborný dárek. Vyberte si z moderních materiálů a originálních designů a potěšte sebe i své blízké!

Krása drobností

Pěkně upravené místo u stolu potěší každého. A kromě talířů, vyleštěných příborů a jmenovek na něj dnes neodmyslitelně patří i látkový či vánočně potištěný papírový ubrousek. S elegantním držákem zůstanou ubrousky na svém místě, ozdobí stůl a ukážou hostům, že vám na nich záleží.

Kroužky na ubrousky patří mezi praktické dárky, ale na rozdíl od mnoha jiných „potřeb do domácnosti“ přinesou obdarovanému spoustu radosti! Překvapte s nimi každého, kdo rád vaří, zve hosty, nebo se právě přestěhoval a zařizuje se!

Trendy v prostírání

Barevné retro, decentní lesklé kovy, mystická fialová, kontrast přírodních a umělých materiálů. Tak bude vypadat styl letošních Vánoc. Držte krok s módou a vybírejte na Domedecoshop.com.

* Moderní kovy – nikl, mosaz a poniklovaná ocel. Milujete jednoduchost? Zkuste široký hladký kroužek z niklu nebo kroužek tvořený proplétanými kovovými kruhy. Zajímavý styl dodá kroužek, pletený z niklových drátků.
* Luxusní vzhled – zvolte si třeba kroužek ve zlatém tónu, s plastickým napodobením krokodýlí kůže. Láká vás vzhled drahých kamenů? Kroužek z umělých kamínků, tvořících vitráž zasazenou v kovu, připomíná přírodní topasy a medové opály.
* Půvab přírody – zkuste například kožešinu v nejrůznějších barvách, kterými můžete doplnit barevné ladění stolu. Venkovský styl připomíná kroužek ve vzhledu splétaného lana. Zajímavým tipem jsou kroužky z leštěné černé kosti – s nimi budete vždy originální!

Kde seženete kroužky na ubrousky?

Nemusíte nikam chodit! Vyberte z pohodlí domova na Domedecoshop.com a vánoční dárky vám přijdou až domů!

Nakoupíte tu i další dárky – bytové dekorace, luxusní nádobí, polštářky a župany nebo třeba svícny, které nesmí o Vánocích chybět!

Domedecoshop myslí na dárky – vy si užívejte advent!Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 11. 2011 11:20
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Domedecoshop.com (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.