Kreativci dětem - charitativní akce | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kreativci dětem - charitativní akce


Dne 4. března se od 19:00 uskuteční v klubu FAMU charitativní akce spojená s dražbou. Akce má název Kreativci dětem a je zakončením soutěže kreativců, kteří zpracovávali symbol Dětského krizového centra.

Praha 25.2. 2016 - Dne 4. března se od 19:00 uskuteční v klubu FAMU charitativní akce spojená s dražbou. Akce má název Kreativci dětem a je zakončením soutěže kreativců, kteří zpracovávali symbol Dětského krizového centra na různé způsoby. Soutěžní výrobky jsou předmětem aukce. Akci budou moderovat Patricie Strouhalová a Libor Petrů. Na akci vystoupí Milli Janatková, Karolína Gudasová, Stinka a Sousedi Smíchov.

Symbolem je medvěd, který je poznamenaný životem. U dětí, které do Dětského krizového centra dochází, není na první pohled vidět, že jim život ublížil, přesto si nesou ránu na duši, která je nesmírně hluboká a ovlivňuje jejich život.

„K podpoře Dětského krizového centra jsme mezi našimi tvůrci uspořádali soutěž, jejímž cílem bylo ztvárnit logo DKC v řemeslném výrobku. Sešli se jich desítky a některé jsou prostě dokonalé. Velmi nás potěšilo, kolika lidem nejsou dětské osudy lhostejné, mnozí své výrobky do aukce, jejíž výtěžek poputuje Dětskému krizovému centru, věnovali zcela nezištně nebo vyrobili i něco navíc. Věřím, že právě díky nim se podaří pro DKC vybrat slušnou částku“, říká Radka Rosenbergová za kreativní web www.simira.cz.

Centrum bylo založeno již v roce 1992 jako první zařízení v České republice specializované na problematiku týraných, zneužívaných a zanedbávaných dětí. Klienty jsou zejména děti ve věku 0 – 18, ale také raně dospělé osoby, zasažené fyzickým a psychickým týráním, sexuálním zneužíváním či vyrůstající v prostředí s rizikovými faktory, které ohrožují jejich zdravý vývoj. Práce s cílovou skupinou je komplexní, proto jsou našimi klienty často i rodiče, prarodiče a další osoby zasažené nastalou situací.

"Velmi si vážíme podpory našich služeb veřejností. Pracujeme s nejnáročnějšími případy týrání, sexuálního zneužívání a zanedbávání dětí. Věnujeme se nejen přímé péči, ale provozujeme také distanční krizovou pomoc, kterou je Linka důvěry Dětského krizového centra a nezanedbáváme ani prevenci ", říká Petra Melingerová, PR a preventista Dětského krizového centra.
Kontakt:

Radka Rosenbergová
jednatel
info@simira.cz
www.simira.cz
724290903


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 2. 2016 11:43
Kategorie: Společnost a životní styl
Název zdroje: Simira Art, s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Společnost Simira zprostředkovává prodej rukodělných, řemeslně kvalitně zpracovaných nebo designových výrobků v limitovaných edicích na portále www.simira.cz.

K dnešnímu dni (1.2.2016) nabízí na Simiře své zboží více než 3 600 tvůrců, řemeslníků a designérů. Nabídka čítá více než 100 000 řemeslných výrobků.PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.