Krby fotogalerie - prohlížíme si obrázky | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Krby fotogalerie - prohlížíme si obrázky


Krby fotogalerie je portál zaměřený na krby a krbová kamna. Dříve byly hojně užívány k vytápění domů samotných, nyní se pomalu vrací do našich bytů, pokojů.

Krby fotogalerie je portál zaměřený na krby a krbová kamna. Dříve byly hojně užívány k vytápění domů samotných, nyní se pomalu vrací do našich bytů, pokojů. Není to už však jen kvůli možnosti přitopení si, ale spíše z estetického hlediska a jako vhodný doplněk. V případě potřeby však svou hlavní činnost zvládne bez problémů. Vždyť ve fotogalerii krbů se můžeme podívat, jaká zaujímají místa a jak jim to tam “sluší”, jaký zahradní nábytek a dekorace k nim používají nejlepší zahradní architekti. Krbů a krbových kamen však existuje hodně druhů, takže které si vybrat? Podíváme se například na ty venkovní, zahradní.

Zahradní krby jsou velice příjemným místem klidu a odpočinku, ale často i místem setkání s rodinou či přáteli. Existuje snad něco lepšího, než se sejít u krásného zahradního krbu v ještě krásnějším teplém počasí? A prožité zážitky u něho mohou být k nezaplacení.

Novinkou mohou být krby bez kouře. Bio krby mají mnoho výhod, a proto jsou stále častěji používány nejen u novostaveb. Jsou velmi ekologické a prodávají se ve velmi vkusném ražení, takže i jako dekorace mají své místo.

Nejen krby mají své místo na zahradě, patří tam také zahradní grily, zůstaneme-li u těchto venkovních prvků. Zahradní grily nabízejí velice komfortní zázemí pro přípravu pokrmů, ale často si zachovávají i mobilitu. Podívejte se s námi na zajímavé novinky. K venkovnímu počasí a teplému období totiž zahradní plynové grily zřejmě nepostradatelně patří. Podívejte se proto s námi na jejich všední, i nevšední, provedení a získejme inspiraci k nákupu. Netěšíte se snad, až si v teplý podvečer vyndáte zahradní nábytek sesednete nad krásně grilovanými klobáskami?

Velmi inspirativní fotogalerie krbů, krbových kamen i grilů ukazuje, jaké další možné doplňky a vkusné prvky lze použít k celkovému “oživení” domácnosti. Vždyť samotné pozorování ohně v mnoha případech velmi uklidňuje, což je, v současné uspěchané době, více než žádoucím faktorem.

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 6. 2011 14:02
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Krby fotogalerie je portál zaměřený na krby a krbová kamna. Dříve byly hojně užívány k vytápění domů samotných, nyní se pomalu vrací do našich bytů, pokojů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.