Krásný bílý úsměv | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Krásný bílý úsměv


Chcete-li mít krásné bílé zuby a nestydět se za svůj úsměv? Toužíte-li po perfektním úsměvu a na první pohled zdravý chrup? Pak můžete vyzkoušet některou z osvědčených metod bělení zubů.

Chcete-li mít krásné bílé zuby a nestydět se za svůj úsměv? Toužíte-li po perfektním úsměvu a na první pohled zdravý chrup? Pak můžete vyzkoušet některou z osvědčených metod bělení zubů. Bílých zubů nedocílíte běžnou zubní pastou, kartáčkem na zuby a ústní vodou, je potřeba využít i jiných technik. Většinou se používají speciální bělící přípravky, a to jak při odborném, tak i domácím bělení. Domácí bělení sice šetří Vaše peníze, ale nikdy nedocílíte tak bílých zubů, jako to dokáže zubní specialista.
Zuby jsou stejné jako oblečení či vlasy, jsou totiž Vaší vizitkou, a proto je potřeba, aby vypadaly co nejlépe. Nažloutlé zuby působí na okolí poněkud nevlivně a mohou Vám snížit také sebevědomí, což byste určitě nechtěli. Někdo má zuby přirozeně nažloutlé, respektive našedlé, naopak někdo to má zakódováno v DNA. Ke žlutým zubům má mnoho lidí dědičné předpoklady. Žlutým zubům sami nepomůžete, a proto se obraťte na bělení zubů Brno, které Vám rozhodně pomůže.
První možností, která se využívá při bělení zubů, je kvalitně bělící zubní pasta. Celá řada klasických zubních past slibuje při pravidelném používání bílý chrup. Efekt by se měl dostavit s pomocí zubní pasty během několika týdnů, ale většina lidí s výsledkem není spokojena. Pokud člověk přestane pastu používat, pak se zubům žlutá barva opět navrátí. Bělení zubů Brno doporučuje kromě bělící zubní pasty používat také zubní pastu obsahující karbamid peroxid, která je volně prodejná. Zaručuje totiž lepší účinnost než klasické bělící zubní paty.
Nechte si však provést účinnou metodu bělení zubů Brno za asistence odborného lékaře. Jedná se o bělení zubů, které využívá koncentrovaného peroxidu s následnou aplikací laseru. Tuto metodu provádí ordinace specializovaných zubních lékařů. Docílíte tak krásně bílých zubů a již se nebudete muset stydět za svůj úsměv, právě naopak.
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 15. 8. 2011 19:21
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Gravegame – vtipné sms (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Chcete-li mít krásné bílé zuby a nestydět se za svůj úsměv? Toužíte-li po perfektním úsměvu a na první pohled zdravý chrup? Pak můžete vyzkoušet některou z osvědčených metod bělení zubů.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.