Kouzlo Atlantského deštného pralesa v Konferenčním centru GreenPoint Praha | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kouzlo Atlantského deštného pralesa v Konferenčním centru GreenPoint Praha


Praha, 16. září 2011 - Pražské Konferenční centrum GreenPoint připravuje ve spolupráci s centrem Araretama besedu s brazilskou výtvarnicí a terapeutkou Sandrou Epstein, která se již více než 20 let zabývá prožitkovým zkoumáním Atlantského deštného pralesa.

Na čtvrtek 27. 10. 2011 připravuje strašnické Konferenční centrum GreenPoint ve spolupráci s centrem Araretama setkání s brazilskou výtvarnicí a terapeutkou Sandrou Epstein, která se již více než 20 let zabývá prožitkovým zkoumáním Atlantského deštného pralesa. Ten představuje jednu z největších biodiverzit na naší planetě. Večer se Sandrou Epstein přirozeným vyústěním právě probíhající výstavy „Kouzlo Atlantského deštného pralesa“. Nedílnou součástí autorčiny kreativní arte-terapeutické praxe je také fotografování rostlin, z nichž vytváří esence. Pozoruhodné barevné fotografie nedokumentují jen vnější podobu mnohotvarého světa pralesa. Vyjadřují zároveň její ponoření se do toku empatického procesu vnímání, v němž svět přírody ukazuje jako živoucí a s námi propojený, jako naše „partnerské vědomí“. Některé fotografie navíc přímo zachycují momenty specifického alchymického procesu výroby esencí.
Vstupné na přednášku je dobrovolné. Vybraná částka bude odeslána organizaci The Nature Conservancy na podporu projektu výsadby nových stromů v Atlantském deštném pralese.
Na přednášku se můžete přihlásit na e-mailu: esence@araretama.cz. Po přihlášení obdržíte mailem vstupenku s registračním číslem. Vstupenky budou během večera slosovány. Výherce obdrží výtisk velikost A3 zvoleného obrazu esence s osobním věnováním autorky. Více informací také naleznete na www.kc-greenpoint.cz.

27. 10. 2011 od 17.30 pražské Konferenční centrum GreenPoint (Dvouletky 529/42, Praha 10, tel: 274 775 726), vstupné dobrovolné, www.kc-greenpoint.cz, info@kc-greenpoint.cz.
Kontakt:

Ondřej Viktora
manažer konferenčního centra
info@kc-greenpoint.cz
+420 777 717 614
+420 274 775 726


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 16. 9. 2011 11:07
Kategorie: Kultura
Název zdroje: Konferenční centrum GreenPoint (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Klidné a inspirativní místo konferenčního centra GreenPoint nabízí čtyři moderní a variabilní konferenční sály s návazností na terasu a zahradu. Prostory jsou ideální pro konference, semináře, školení, firemní prezentace, zákaznické dny a další eventy. Kapacita sálů 6–250 osob, dobrá dopravní dostupnost, parkování v areálu. Disponujeme moderní audiovizuální technikou, kvalitním připojením k internetu. Poskytujeme široké cateringové služby – snídaně, kávové přestávky, teplé a studené obědy formou bufetu, grilování. Na přání zajistíme kulturní program, hostesky, dekorace apod. Klademe důraz na kvalitu poskytovaných služeb a indi¬viduální přístup. Možnost zajištění ubytování v hotelech v blízkém okolí.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.