Kouzelný zvoneček v obchodním centru Olympia Teplice | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kouzelný zvoneček v obchodním centru Olympia Teplice


I letos je v obchodním centru Olympia Teplice připraven Kouzelný zvoneček, díky kterému mohou návštěvníci centra plnit přání dětí z dětských domovů v Krupce. Každý, kdo přijde od 12. listopadu do 18. prosince 2011 do obchodního centra Olympia Teplice vychutnat si předvánoční atmosféru, může proměnit sny těchto dětí ve skutečnost.

Navštivte v předvánočním čase obchodní centrum Olympia Teplice, a pomozte vykouzlit pod vánočním stromečkem úsměvy dětí z dětských domovů v Krupce. Stačí si vybrat z Kouzelného zvonečku jedno z dosud nesplněných přání, proměnit jej ve skutečnost a za odměnu získáte od dětí dáreček, který samy vyrobily.

Jako poděkování si děti již tradičně připravily pěvecká a taneční vystoupení, která předvedou v rámci vánočního koncertu. To se uskuteční ve středu 21. prosince 2011 od 15 hod a jako hlavní host vystoupí oblíbená zpěvačka DEBBI, která se do povědomí široké veřejnosti zapsala díky účasti v prvním ročníku Česko Slovenské SuperStar.

Více informací naleznete na: http://www.olympia-tp.cz/akce-a-novinky/splnme-detska-prani.html

Kontakt:

Andrea Pitronová
andrea.pitronova@crestcom.cz
731613614


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 10. 11. 2011 14:59
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Obchodní centrum Olympia Teplice (NEověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Základní informace o obchodním centru Olympia Teplice:
Obchodní centrum Olympia Teplice bylo otevřeno v roce 2002 a v roce 2008 rozšířeno o novou obchodní pasáž. Na celková ploše 37 500 m² nabízí svým zákazníkům téměř 80 obchodů a služeb (hypermarket, móda, obuv, sportovní móda a vybavení, drogerie, parfumerie, kůže a doplňky, klenoty a bižuterie, služby v oboru kosmetiky, kadeřnictví, oční optika, cestovní kancelář, lékárna a doplňky zdravé výživy, vybavení interiérů, nábytek, elektro, kavárny, italská restaurace, rychlé občerstvení, specializované prodejny s knihami, květinářství, dětský koutek). K obchodnímu centru patří i čerpací stanice a mycí linka. Pravidelně se zde konají doprovodné zábavní programy, vystoupení a módní přehlídky.

O Czech Property Investments, a.s. (CPI Group)
CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Své investiční aktivity rozvíjí skupina v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelů a logistických center. CPI Group je dnes s 12 600 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje stovky tisíc m2 obchodních ploch, přes 60 000 m2 nových kancelářských ploch, 17 hotelů se 7 500 lůžky a více jak 300 ha ploch určených pro průmyslovou výstavbu a skladování. Více informací o CPI Group naleznete na www.cpi.cz.


Pro další informace kontaktujte:

CPI Group
Michaela Winklerová
PR Manager
tel.: + 420 281 082 0270
e-mail: m.winklerova@cpi.cz
www.cpi.cz

DTZ
Lucie Kittlová
tel.: +420 417 569 074
e-mail: lucie.kittlova@dtz.com

Crest Communications a.s.
Andrea Pitronová
Account Manager
tel.: + 420 222 927 111
e-mail: andrea.pitronova@crestcom.cz
www.crestcom.cz

PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.