Koupit košili online je pohodlnější, než návštěva u krejčího | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Koupit košili online je pohodlnější, než návštěva u krejčího


Pochopitelně to platí s jistou nadsázkou, nicméně v období předvánočního shonu se tak košilový e-shop Mojekošile.cz snaží zákazníkům přiblížit výhody a bezpečí online nákupů.

Stejně jako v krejčovském salonu se také u kvalitního internetového obchodu setkáte s individuálním přístupem k zákazníkovi. „Stává se, že někdo pošle fotku šatů a chce, abychom mu pomohli s výběrem vhodné košile a kravaty, například na svatbu nebo do tanečních tak, aby ladil s doplňky a oblečením svého partnera,“ říká provozovatel obchodu Mojekošile.cz Petr Novák.

Zákazník se nemusí bát, jestli si objedná správnou velikost. I když výrobci používají standardní číslování, každý výrobce má svůj střih, takže stejná velikost od různých výrobců nemusí vždy vyhovovat. „Pokud nám zákazník napíše, která košile ho zajímá, zašleme mu konkrétní míry požadované košile,“ vysvětluje Petr Novák.

„A navíc, pokud se zákazník drží stejné značky, neměl by mít problém s výběrem velikosti, protože jednou vyzkoušenou a nošenou velikost může objednávat dál,“ dodává šéf e-shopu, podle něhož mezi sezónami dochází k úpravám střihu, rozdíly ale jsou spíše kosmetické. „Pokud ovšem zákazník nepřibere,“ upozorňuje Petr Novák.

Stane-li se, že zákazník vybere špatnou velikost, samozřejmě platí možnost vrátit ji zpět a požádat o výměnu.

Mojekošile.cz se navíc mohou pochlubit velmi nízkým poštovným ve výši šedesáti korun. „Stačí ale koupit dvě košile a neúčtujeme poštovné vůbec,“ dodává Petr Novák.

Samozřejmostí je také rychlé dodání zboží. „Zpravidla odesíláme zásilky hned následující den po přijetí objednávky,“ potvrzuje majitel e-shopu.

Velkou výhodou je e-shop také pro zákazníky, kteří potřebují košile v nadměrných velikostech nebo s prodlouženou délkou rukávů. „Zatímco v kamenných prodejnách bývá problém tyto velikosti sehnat, na webu je možná širší nabídka,“ míní šéf obchodu Mojekošile.cz Petr Novák.

::

Internetový obchod Mojekošile.cz funguje od roku 2005, v současnosti nabízí téměř tři sta modelů pánských společenských i volnočasových košil, specializuje se na značky Friends & Rebels, Native a Columbus. Sortiment e-shopu se neustále rozšiřuje, nabízí i vesty, svetry, kravaty či dámské košile. Obrat obchodu v roce 2010 dosáhl téměř milionu korun.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 9. 11. 2011 20:23
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky či inzeráty, komunikace se zákazníky nebo prezentace na facebooku? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.