Koučování | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Koučování


Řídit pracovní skupinu či tým lze mnoha různými způsoby. Sám jsem ve svém životě zažil snad všechny možné typy vedoucích. Od těch, kteří dokázali hlídat každý můj krok, až po takové, které zajímalo jen to, zda jsem v práci či ne.

Řídit pracovní skupinu či tým lze mnoha různými způsoby. Sám jsem ve svém životě zažil snad všechny možné typy vedoucích. Od těch, kteří dokázali hlídat každý můj krok, až po takové, které zajímalo jen to, zda jsem v práci či ne. Zažil jsem však i skutečné kouče. Lidi, kteří dokázali být naprosto nenápadní, pokud se mi má práce dařila. Kteří dokázali okamžitě zasáhnout, poradit, nasměrovat správným směrem, pokud viděli či jen vycítili, že mám problémy. Je zajímavé, ale ne zvláštní, že na tyto vedoucí nejraději vzpomínám.

Schopnost dobrého koučování není dána každému od přírody. Ale ať je dána více či míně, dobré vzdělávání a stálá práce na sobě je stejně důležitá jako talent. Už jen proto, že život přináší stále nové účinnější metody koučování. Doporučil bych jeden z nejlepších kursů. Agentura Motiv P, přední poradenská a vzdělávací agentura, působící na českém a slovenském trhu, si Vám dovoluje nabídnout kurz "Koučování". V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.


František Prokop

Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 22. 2. 2011 23:03
Kategorie: Studium a vzdělání
Název zdroje: Motiv P (ověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.