KOTI TROJA HLÁSÍ ÚSPĚŠNÉ PRODEJE A POKRAČUJE VE VÝSTAVBĚ PODLE PLÁNU | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


KOTI TROJA HLÁSÍ ÚSPĚŠNÉ PRODEJE A POKRAČUJE VE VÝSTAVBĚ PODLE PLÁNU


V projektu KOTI Troja je více než rok před kolaudací prodána již třetina bytů. Výstavba pokračuje podle stanoveného harmonogramu a projekt tak rychle směřuje k dokončení hrubé stavby.

Bytový dům KOTI Troja developerské společnosti YIT Stavo vyrůstá ve stejnojmenné městské části Prahy 8. Nabídne celkem 83 bytových jednotek postavených, v souladu s tradicí mateřské skupiny YIT, v duchu vysoce kvalitních finských standardů. Dokončení celého projektu je naplánováno na jaro příštího roku. Na projektu KOTI Troja jsou aktuálně dokončeny monolitické konstrukce podzemních podlaží i prvního nadzemního podlaží a pokračuje se s výstavbou dalších nadzemních pater. Provedeny jsou rovněž veškeré přeložky inženýrských sítí.

KOTI Troja v Praze 8 nabízí v deseti nadzemních podlažích celkem 83 bytových jednotek, klasických dispozic 1+kk až 4+kk i mezonetového typu. Osmnáct z nich bude podle finských tradic vybaveno saunou. Většina bytů má balkón nebo terasu, ty v nejvyšších podlažích nabídnou krásné výhledy na Prahu. Ke každému bytu patří sklepní kóje; součástí domu je rovněž kočárkárna. Ve třech podzemních podlažích bude k dispozici 73 parkovacích stání. Společnost YIT Stavo navíc nabízí široké možnosti klientských změn. Zákazníci mají variabilitu jak ve volbě standardů, tak i příležitost nechat si vytvořit dispozici bytu na míru. Pod architektonickým řešením je podepsán ateliér C.A.I.S. architekti. Projekt je koncipován jako nízkoenergetický s průkazem energetické náročnosti budovy B. Prodej bytů realizuje sama společnost YIT Stavo prostřednictvím vlastního prodejního oddělení YIT Point.


O společnosti YIT Stavo:
Společnost YIT (správná výslovnost: vajajtý) vstoupila na český trh v roce 2008, kdy akvizicí získala českou společnost Euro STAVOKONSULT. Obě společnosti působí v oboru stavebnictví řadu let – původní Euro STAVOKONSULT je na českém trhu téměř 20 let, kořeny skandinávské YIT sahají až do roku 1912. K hlavním činnostem YIT Stavo patří nejen příprava a realizace developerských projektů, ale i projektování, inženýrská činnost a projektový management.
YIT pod značkou YIT Domov aktuálně v České republice realizuje tři projekty: KOTI Hostivař, KOTI Hájek a KOTI Troja (KOTI znamená v překladu domov). V jejich rámci uvádí na tuzemský trh 146 nových bytů. V letošním roce k nim má přibýt dalších zhruba 250 bytů v různých pražských lokalitách. YIT Stavo se chce postupně zařadit mezi pětici nejsilnějších developerů na poli rezidenční výstavby v Praze. Společnost plánuje v budoucnu také expanzi do oblasti dalších segmentů developmentu v České republice, jakými jsou např. kanceláře či průmyslové nemovitosti.
Nad rámec developerské činnosti podniká mezinárodní skupina YIT v oblasti pozemního
a průmyslového stavitelství, technického zabezpečení budov a jejich správy. YIT úspěšně působí ve Finsku a dalších zemích Skandinávie, v pobaltských státech, Rusku a ve střední Evropě. V roce 2010 dosáhly příjmy YIT 3,8 miliardy eur. Skupina zaměstnává cca 26.000 pracovníků. Firma, která letos slaví 100 let od svého založení, je kotovaná na burze v Helsinkách. Jako jeden z mála developerů financuje výstavbu výhradně z vlastních zdrojů.
Kontakt:

Marcela Kukaňová
Account Manager
marcela.kukanova@crestcom.cz


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 27. 2. 2012 12:34
Kategorie: Reality
Název zdroje: Crest Communications (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.