KORUNKA LUHAČOVICE SPLNILA DĚTEM JEJICH VÁNOČNÍ SNY | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


KORUNKA LUHAČOVICE SPLNILA DĚTEM JEJICH VÁNOČNÍ SNY


Výtěžkem 480 tisíc korun skončil VÁNOČNÍ KONCERT DĚTEM, který v sobotu v Luhačovicích na Zlínsku uspořádalo občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE. Benefice se konala v Kulturním domě Elektra. Peníze a dárky obdržely během večera nemocné, handicapované nebo opuštěné děti ze Zlínského kraje. V letošním roce tak KORUNKA LUHAČOVICE už přerozdělila zhruba 1,3 milionu korun.

„Celý večer byl nabitý emocemi. Pro řadu dětí a hlavně jejich rodiče bylo předávání dárků velkým překvapením a nikdo z nich neskrýval svoji radost. Moc mě potěšilo, že jsme mohli obdarovat osm dětí, dále jsme dárky i penězi přispěli dětskému domovu z Vizovic a také dětskému a kojeneckému centru ve Valašském Meziříčí, které KORUNKA LUHAČOVICE podporuje již řadu let a je jejím oficiálním partnerem,“ řekla ředitelka občanského sdružení KORUNKA LUHAČOVICE Veronika Záhorská.

Patronkou večera byla moderátorka Ivana Gottová a náměstek hejtmana Zlínského kraje Libor Lukáš. Na pódiu se představila Ilona Csáková, která si zazpívala s handicapovanou velmi talentovanou Kristýnou Odložilovou. Dále večer svým pěveckým a tanečním vystoupením zpestřil Ben Cristovao, Monika Bagárová a také Michaela Talašová. Večerem provázel a svým humorem diváky pobavil herec a moderátor Petr Rychlý. Předávání vánočních dárků a šeků se ujala společně s hosty moderátorka Gábina Partyšová. Celý večer ochraňovali malí andělíčci z folklorního souboru Leluja z Provodova.

Během večera se také prodaly šaty od návrhářky Zuzany Botkové, které si oblékla Gábina Partyšová. Jeden z hostů večera za ně zaplatil 20 tisíc korun, o něž se zvýšil celkový výtěžek celé benefice na konečných 480 tisíc korun.

KORUNKA LUHAČOVICE se snaží pomáhat především dětem ve Zlínském kraji. Obdarované vybírá na základě doporučení pediatrů, lékařů a dalších odborníků. „Během letošního roku jsme dostali asi 50 žádostí o pomoc. Bohužel jsme všem nemohli vyhovět. Ale v příštím roce se budeme snažit je znova oslovit a pomoci jim,“ dodala ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE Veronika Záhorská.

Benefiční koncert připravila KORUNKA LUHAČOVICE ve spolupráci s řetězcem lázeňských hotelů ROYAL SPA a značkou Victoria Magic. Největší poděkování patří všem účinkujícím, stálým partnerům večera a také divákům, kteří zakoupením vstupenky přispěli ke krásné vánoční atmosféře. Více informací o aktivitách i možnostech pomoci naleznou zájemci na www.korunkaluhacovice.cz.Kontakt:

Veronika Záhorská
ředitelka občanského sdružení
veronikazahorska@royalspa.cz
www.korunkaluhacovice.cz
577659104


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 12. 12. 2011 12:58
Kategorie: Zdraví a zdravotnictví
Název zdroje: KORUNKA LUHAČOVICE (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.