Korálková terapie v Oranžové kavárně | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Korálková terapie v Oranžové kavárně


Dětství je čas určený především různým hrám. Schovávaná, skákání panáka či navlékání barevných korálků, to jsou hry, které si z dětství vybaví každý z nás. Proč si tuto krásnou zábavu nepřipomenout a nepomoct při tom dobré věci? Pracovníci BD Hajnice připravili v Oranžové kavárně tzv. terapeutické korálkové dílny. Zapojit se může každý, kdo si rád hraje i pomáhá.

Barevná korálková terapie

Že nevíte, co si pod tímto pojmem máte představit? Je to jednoduché a přitom velmi účinné. Korálky opravdu mohou pomoci k duševní pohodě, radosti a tvůrčí atmosféře. Klienti Barevných domků Hajnice nejprve navléknou korálky na šňůrku, a to vždy jen v jedné barvě. Růžová, červená, modrá. Každá barva má vlastní pohádkový příběh.

Šňůrky s navlečenými barevnými korálky si pak mohou koupit zákazníci Oranžové kavárny v Trutnově. Velmi jednoduchou metodou pak sami vyrobit z korálků své vlastní barevné dílo – náhrdelník, náramek, dekoraci do interiéru – zvířátka, pohádkové postavy, auta. Fantazii se pak meze nekladou. Věřte, že budete mile překvapeni, jak se odreagujete, přijdete na jiné myšlenky a ještě si odnesete pěkné dílko.

V kavárně bude probíhat také prodej korálků, náušnic, náhrdelníků prstýnků a dalších barevných radostí. Vše je vyráběno v Čechách v Jablonci nad Nisou.

A tak navlékejte, tvořte, pomáhejte.

Kontakt pro komunikaci s médii
Xantipa Agency, s.r.o.
Hanka Topolovová
Bulharská 66, Trutnov
tel: 499 941 941, 734 636 116
e- mail: hanka@xantipa.eu
Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 24. 10. 2011 15:53
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: Xantipa (NEověřený zdroj [?])
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.