Konica Minolta vyhlášena světovým lídrem v oblasti multifunkčních zařízení a tiskáren | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konica Minolta vyhlášena světovým lídrem v oblasti multifunkčních zařízení a tiskáren


Brno, 10. 11. 2011 – Nejprestižnější výzkumná laboratoř IT technologií na světě, Gartner Inc., vyhlásila Konica Minoltu lídrem v oblasti multifunkčních zařízení a tiskáren. Společnost získala významné ocenění Magic Quadrant.

„Jmenování světovým lídrem v mimořádně konkurenční oblasti multifunkčních zařízení a tiskáren je výsledkem našeho dlouhodobého úsilí a dobré práce,“ říká Ken Osuga, prezident Konica Minolta Business Europe.

„Podařilo se nám transformovat se v komplexního poskytovatele chytrých řešení pro B2B sektor s řadou unikátních technologií, řešení a výjimečnou podporou. Ocenění od laboratoří Gartner dokazuje, že cesta, po které jsme se před několika lety vydali, je správná,“ doplňuje Ken Osuga.

Ocenění Magic Quadrant, které laboratoře Gartner udělují výrobcům multifunkčních zařízení a tiskáren, slouží středně velkým a velkým organizacím k tomu, aby dokázaly porovnat kvalitu jednotlivých produktů a řešení v oblasti multifunkčních zařízení, tiskáren a celkového servisu.

Zákazníci laboratoří Gartner stále častěji hledají poskytovatele, kteří nejlépe odpovídají jejich globálním potřebám a dokážou přesně odhadnout potřeby jejich firemního prostředí v oblasti tisku nebo řízení dokumentů. Konica Minolta v posledních letech dosáhla výjimečného postavení zejména díky tomu, že dokázala pracovat se všemi dostupnými kanály a propojit hardware se software i výjimečným servisem.

Ocenění Magic Quadrant je vyvrcholením úspěšného roku multifunkčních zařízení Konica Minolta. Nedávno byly oceněny barevné i monochromatické zařízení bizhub prestižní společností Buyers Laboratory Inc. (BLI), jako nejlepší v oblastech návratnosti, jednoduchosti používání, produktivity a obrazové kvality.
O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a v prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %).
Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 11. 11. 2011 14:01
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.