Konica Minolta představuje bizhub 215: multifunkci, která v kanceláři zvládne všechno | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konica Minolta představuje bizhub 215: multifunkci, která v kanceláři zvládne všechno


Praha, 24. 2. 2012 – Menší a střední týmy a pracovní skupiny získávají skvělého pomocníka pro kancelářskou práci – nové multifunkční zařízení bizhub 215. Monochromatická multifunkce je malá svým rozměrem, ale velká svým výkonem. Tiskne a kopíruje rychlostí 21 stran za minutu a zvládá barevné skenování i faxování ve formátech A4 a A3.

„Bizhub 215 je moderní multifunkce, která je přímo stvořená pro každodenní práci v kanceláři. Má všechny nejdůležitější funkce, snadno se ovládá a je připravena k okamžitému použití. Díky tomu dokáže ušetřit mnoho energie a času, což je v dnešní době rozhodující,“ říká Martin Doušek, produktový manažer Konica Minolta Business Solutions Czech.

Nová multifunkce od Konica Minolta využívá flexibilní kapacitu papíru, kterou lze podle potřeby zvýšit až na 1350 listů. Nedochází tak k častému přerušování práce a neustálému doplňování zásobníků papíru. Uživatelé mohou využít až pět různých zásobníků, které umožňují snadný jednostranný i oboustranný tisk dokumentů ve formátu A3 i A4.

Bizhub 215 je optimální volbou také pro barevné skenování. Výsledný sken multifunkce odesílá pomocí e-mailu na počítač, nebo dokumenty ukládá na FTP či SMB. Zařízení umožňuje také tzv. TWAIN skenování, kdy jsou barevné originály digitalizovány a připravovány pro jednoduchou distribuci. Díky funkci Scan-to-USB navíc mohou zákazníci skenovat do poslední chvíle před důležitou prezentací nebo obchodním jednáním přímo z bizhub 215 na USB flash-disky, aniž by potřebovali počítač.

Uživatelé ocení i speciální zásobník pro oboustranné skenování rychlostí až 46 stran za minutu. Velkou výhodou je i minimální spotřeba energie a využívání ekologicky šetrného toneru Simitri HD s příměsí biomasy. Zařízení splňuje nejvyšší ekologické standardy, což dokazuje i prestižní certifikace Blue Angel a štítek Energy Star Eco.


O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz.
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 28. 2. 2012 17:45
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.