Konica Minolta nabídne nově i produkty Kodak | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Konica Minolta nabídne nově i produkty Kodak


Brno, 4. 10. 2011 – Společnost Konica Minolta obohatí své portfolio o část digitálních produkčních tiskáren značky Kodak. Svým zákazníkům nově nabídne například populární vysokorychlostní produkční stroje. Kodak naopak rozšíří svou nabídku o produkty Konica Minolta.

Dohoda v České republice navazuje na celosvětovou smlouvu o spolupráci, kterou obě strany uzavřely v únoru letošního roku.

„Chceme našim zákazníkům nabídnout co nejširší portfolio produktů, služeb a řešení. Kodak je renomovanou značkou s dlouhou historií a mnohaletými zkušenostmi s produkčním tiskem. Jejich vysokorychlostní produkční stroje DIGIMASTER nebo NEXPRESS patří k tomu nejlepšímu na trhu, proto jsme rádi, že je můžeme nabídnout i našim zákazníkům. Naopak, zákazníci Kodaku mohou nově vybírat i z produktových řad bizhub Konica Minolta,“ říká Tomáš Bednář, generální ředitel české pobočky Konica Minolta.

Oba přední světoví výrobci tiskových zařízení budou spolupracovat také v oblasti servisu a služeb.


O společnosti Konica Minolta Holding, Inc.
Konica Minolta je zastoupena v 64 zemích celého světa. Zaměstnává celkem 35 600 zaměstnanců a její výrobky a služby můžete najít na 14 000 obchodních a servisních místech. Centrálu má v Tokiu, evropská centrála sídlí v Hannoveru a americká v Ramsey (New York). Rychlý vývoj všech technologií zajišťuje více než 26 vývojových a technických center.

O společnosti Konica Minolta Business Solutions Czech
Konica Minolta Business Solutions Czech spol. s r. o. je součástí celosvětové sítě a uspokojuje potřeby, které vznikají na českém trhu a pečuje o české zákazníky. V roce 2005 a 2010 bylo české zastoupení společnosti Konica Minolta vyhlášeno nejlepším zastoupením v evropském regionu, a to především díky kvalitě zákaznických služeb. Pozici na trhu podtrhují i tržní podíly roku 2010 – Konica Minolta je v České republice číslo jedna v produkčním tisku s podílem přes 65 %. Lídrem trhu je i v prodeji barevných multifunkčních zařízení (38,2 %) a prodeji černobílých multifunkčních zařízení (27 %). Více informací na www.konicaminolta.cz
Kontakt:

Marek Hadra
PR Director
hadra@aetna.cz
511114730


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 5. 10. 2011 10:41
Kategorie: Informační technologie
Název zdroje: AETNA, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poskytujeme komplexní služby v oblasti marketingu a PR.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.