Koncert LMFAO v Tipsport aréně se bude muset obejít bez zraněného party-rockera Sky Blua! | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Koncert LMFAO v Tipsport aréně se bude muset obejít bez zraněného party-rockera Sky Blua!


Nadcházející koncert taneční kapely LMFAO, který se koná v pátek 24. února, se bude muset obejít bez poraněného Sky Blua. Informoval o tom management kapely. Koncert se však uskuteční za stejných podmínek, jako kdyby Sky Blu vystupovat mohl – na turné totiž vyráží přes 40 perfomerů, DJs a tanečníků, kteří předvedou naprosto ohromující show – v čele s Redfooem. Jako předkapely vystoupí Far East Movement a CherryTree Revue s Natalií Kills, takže to bude pořádná řežba!

Praha - Management LMFAO vydal prohlášení, že Sky Blu nevystoupí ze zdravotních důvodů na žádném z plánovaných kanadských a evropských koncertů až do začátku března. Sky Blu byl diagnostikován již dříve se třemi vyhřezlými ploténkami, a právě podstupuje intenzivní léčbu. Jeho osobní lékař potvrdil, že ploténky jsou ještě stále příliš poškozeny na to, aby Sky Blu mohl vystupovat – jakákoliv zátěž by mu mohla způsobit ještě dalekosáhlejší poškození. Sky Blu by se měl k turné připojit zhruba v polovině března.

Redfoo, věrně oddaný světové dominanci taneční scény, provede celou četu svých tanečníků a party rockerů kanadskými a evropskými koncerty, dokud se nebude moci Sky Blu vrátit. LMFAO crew bez Sky Blua již takto vystupovali např. v Londýně, New Yorku, Los Angeles či na Ibize, koncerty i celá show byla stejně vydařená jako kdyby byli LMFAO kompletní.

„LMFAO je super kapela, a naší misí je už od začátku změnit celý svět v jednu velkou párty planetu, v jednu velkou show! No a jelikož zdraví je priorita číslo jedna, je důležitý, aby se Sky Bluovi uzdravila záda, aby nabil svoji párty sílu!,“ nechal se slyšet vždy optimistický Redfoo.

Redfoo, ještě dodává: „Fanoušci LMFAO, který jsou známí jako LMFAOsteři, Baby Babies, Party-Rockeři, Wigglemeisteři, a Shufflující Zomb Zombíci, ti všichni nás strašně moc podporujou, a my jsme jim za to moc vděčný! Je mojí povinností pokračovat v LMFAO Párty Planet misi se super kámošema, který s náma vystoupí: The Quest Crew, DJ Air, Q Da Danca, Shuffle Bot, Nate & Furr, a Charley Pearl, který možná znáte líp jako Redfoo a Party Rock Crew!“

Sky Blu se už těší, až se vrátí na stage: „Zranění jako tohle jsou nepříjemný, hlavně proto, že je nevidíš, jenom o nich moc dobře víš. Poslední měsíc byl hodně náročný, ale dělám všechno proto, abych byl brzo zpátky v plným nasazení. Nemůžu se dočkat, až budu zase shufflovat! No a do tý doby musíte zvládnout tu párty i za mě!“

Promotér, který LMFAO do České republiky přiváží, Fource Entertainment, se k tomu vyjádřil následovně:

„Velice nás mrzí, že se Sky Blu nemůže zúčastnit, ale situaci samozřejmě chápeme a přejeme mu především brzké zdraví. Vyzýváme tímto všechny fanoušky LMFAO, kteří jsou naprosto skvělí, aby přišli podpořit a zafandit Sky Bluovi právě na pražský koncert, a pozitivní energií mu pomohli se brzy uzdravit. Vystoupí opravdu mnoho báječných umělců, jak už se vyjádřil Redfoo – bude to párty, na kterou budeme ještě dlouho všichni vzpomínat.“

Koncert LMFAO & Cherrytree Revue se koná v pátek, 24.2. od 21:00 v pražské Tipsport Aréně (bývalá Tesla aréna, hokejový domov Sparty). Vstupenky jsou zatím stále k dostání v sítích Ticketpro a Ticketportál.

# # #

Hlavním mediálním partnerem koncertu je Evropa 2.

LMFAO official website: http://www.lmfaomusic.com/
Kontakt:

Dominika Janigová
PR/marketing
dominika@fource.com
www.facebook.com/FourceEntertainment
734384842


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 7. 2. 2012 14:00
Kategorie: Zábava
Název zdroje: Fource Entertainment (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. Fource Entertainment je promotérská společnost zabývající se produkcí živých koncertů s cílem nabídnout již dříve získané nejlepší a nejoriginálnější zkušenosti s pořádáním koncertů jak fanouškům, tak umělcům samotným. Fource nabízí také konkrétní marketingové příležitosti korporátním partnerům, kteří mají chuť a zájem spojit svoji značku s nejvíce vzrušujícím a nejdynamičtějším odvětvím na světě. --- Fource Entertainment is a live event promoter which strives to deliver the best and most unique concert experiences to both fans and artists. Fource also offers special marketing opportunities to corporate partners who are willing to associate their brands with the most exciting and dynamic industry in the world.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.