Komáři letos nejsou, prodej repelentů klesl až o třetinu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Komáři letos nejsou, prodej repelentů klesl až o třetinu


Co je dobré pro rekreanty nedělá radost prodejcům repelentů a přípravků proti svědění po poštípání komáry. Letošní suché jaro a chladné počasí totiž zabránilo líhnutí komárů a srazilo tak tržby za ochranné prostředky.

„Oproti stejnému období loňského roku klesl prodej v průměru o pětinu, u některých výrobků i víc,“ uvádí doktor Jan Bureš, šéf internetové lékárny DocSimon.cz. Například řada repelentů Autan spadla o 20 procent, odbyt oblíbeného gelu proti svědění Fenistil klesl dokonce o 30 procent.

Sezóna prodeje repelentů sice trvá zhruba od dubna až do září, letošní propad už je zřejmě definitivní. „Vrchol sezóny už je za námi, nedá se čekat oživení prodeje,“ potvrzuje šéflékárník.

::

DocSimon.cz je internetová lékárna působící kromě Česka také na Slovensku, v Německu, Rakousku, Polsku, ale i dalších zemích. Akceptuje platby bankovním převodem, platebními kartami, systémy PayPal, Paysec a Platba 24 nebo hotovostní platby při nákupu na dobírku či vybranými platebními poukázkami při osobním odběru v kamenných lékárnách firmy. DocSimon je internetový obchod ryze české akciové společnosti SimonPharma, působící v oboru farmacie od roku 2001. V roce 2009 firma dosáhla obratu 440 milionů korun. Společnosti byl udělen certifikát kvality managementu ISO 9001 i certifikát enviromentální ochrany ISO 14001.Kontakt:

Zdeněk Fekar
mediální konzultant
zfekar@evox.cz
www.evox.cz
775599024


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 25. 7. 2011 15:55
Kategorie: Ekonomika
Název zdroje: e.vox, spol. s r. o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Poradenství v oblasti marketingové komunikace.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.