Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu


Ke společenské sezóně patří neodmyslitelně originální šperky, které dokáží zvýraznit vaši osobitost a styl. Doplňky o vás vypoví mnohé, proto pečlivě volte zpracování, barvu i design.

Toužíte po něčem výjimečném? Vybírejte ze šperků, které jsou utvářeny tak, aby si uchovaly svůj ženský, okouzlující a rafinovaný vzhled. Podlehněte dokonalým a originálním šperkům Zdeny Zingopi, která své zákazníky stále překvapuje něčím novým.

Po tisíce let zvýrazňují šperky kouzlo žen celého světa. Tuto společenskou sezónu jsou nepostradatelné dominantní a výrazné šperky v podobě masivních náhrdelníků, náramků či broží.

Nemusíte se však zdobit jen drahými kovy a kameny. Kolekce šperků Zingopi představuje elegantní ženskost a poezii, umocněnou krásou a leskem broušeného křišťálu, temného onyxu či matnou krásou perel. Zdena Zingopi své šperky vytváří především z křišťálů Swarovski, říčních i mořských perel nejrůznějších barev nebo polodrahokamů jako akvamaríny či růženíny. Šperkařka pracuje se stříbrem, chirurgickou ocelí a některá svá originální díla kombinuje s kůží i kožešinou. Vybírat si můžete z nejrůznějších druhů náhrdelníků, náušnic, náramků či zajímavých prstenů.

Swarovski komponenty (např. křišťálové kostky, obdélníky, slzy, čtverce atd.) jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti. Z těchto částí se vyrábějí různé šperky, které se vytvářejí na základě aktuálních módních trendů.


Perly
Tvoří se v lastuře mlžů – v ústřicích a škeblích. Dnes se již volně žijící perlorodky neloví, ale chovají v říčních nebo mořských sádkách. Tahitské perly jsou produkovány zvláštním druhem ústřic s černými okraji vyskytujícím se v oblasti Francouzské Polynésie. Tyto perly jsou vzácné i proto, že těchto ústřic v chovech přežívá jen malá část. Barvy perel se mění od bílé, bílé se stopou barvy (často růžové) k hnědé, nebo černé v závislosti na druhu měkkýše a na vodě. Nadčasová elegance perlových šperků je vhodná k nerůznějšímu typu oblečení.


Akvamarín
Akvamarín je jedním z nejoblíbenějších drahých kamenů. Je to odrůda berylu, jehož modrá, modrozelená, někdy dokonce až modrožlutá barva připomíná barvu moře. Od barvy akvamarínu pochází také jeho název: aqua marina = mořská voda. Nejkvalitnější akvamarín je průsvitný.


Onyx
Onyx je označován za kámen přinášející štěstí, a to zejména v lásce. Uzemňuje psychiku člověka. Dodává zdravé sebevědomí, a tím člověka zbavuje problémů. Onyx byl odedávna ceněn jako materiál pro výrobu ozdob, prstenů a korálů. Díky svým různobarevným vrstvám byl oblíben zejména pro výrobu kamejí. Byl známý už v antickém Římě. Zvláštní oblibě se také těšil ve starém Egyptě, kde byl barven, aby se zlepšila nebo změnila jeho barva.Růženín
Od dob antických je růženín kamenem lásky a srdce. Řekové a Římané věřili, že bůh lásky, Amor a Eros, přinesli na Zemi růženín, aby daroval lidem prasílu lásky a usmíření. Růženín V minulosti mu byla přisuzována řada schopností - například pomáhá projevit city, příznivě působí při léčbě ledvin, jater, plic, odvádí z těla škodlivé látky. Jedná se o růžovou odrůdu křemene. Růženín má odstíny světle až tmavě růžové, někdy dokonce fialové barvy.

Šperky Zingopi nyní zakoupíte v obchodě v Maislově ulici v Praze 1.


Kontakty:
Zdena Zingopi
Maislova 1, Praha 1
tel.: 721 350 177

Pro novináře:
MediaReport, s.r.o.
Terezie Kaslová
E: kaslova@mediareport.cz
T: +420 603 551 372
Kontakt:

Anna Fibichová
fibichova@mediareport.cz
mediareport.cz
736 488 741
222 940 014


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 4. 1. 2012 14:39
Kategorie: Ostatní
Název zdroje: MediaReport s.r.o. (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
PR agentura
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.