Koalice pro Královéhradecký kraj představila jako jedna z prvních své priority | Tiskovky.info

servis pro novináře


Přihlásit | Registrace
Vytisknout Vytisknout

Tisková zpráva


Koalice pro Královéhradecký kraj představila jako jedna z prvních své priority


Hradec Králové – V pondělí 25. června se uskutečnila tisková konference Koalice pro Královéhradecký kraj, kde strana představila celou kandidátní listinu pro krajské volby 2012 a prioritní body programu.

Pod značkou KKK (Koalice pro Královéhradecký kraj), heslem „Pořádek základ prosperity“ a modrožlutými barvami je teď budete vídat zejména na bannerech, umístěných na plotech a domech podporovatelů.

„Lidé se nás často ptají, co znamená značka KKK, slýcháme názory jako konečně kvalitní kandidáti. Za takové postřehy jsme velmi rádi, ukazují, že nám lidé věří,“ komentuje Jiří Veselý.

Po ODS se tak stali jedinými, kteří představili svou kandidátku v takovém předstihu. „V současné době probíhají práce v odborných skupinách na detailní verzi programu. Našim cílem je reagovat jak na místní, tak na celostátní problémy, ne jen sestavit program na 4 roky. Proto jsme se zaměřili na výběr kvalitních lidí, kteří budou v budoucnu na problémy umět reagovat,“ hodnotí výbornou práci volebního štábu kandidát Petr Kubát.

Zdravotnictví základ všeho

Největší zájem novinářů vzbudila oblast zdravotnictví. „Je nutné nadále podporovat rekonstrukci Náchodské nemocnice. Její význam se díky uzavření nemocnice v Opočně a chirurgie v Broumově stal zásadním pro dostupnost a kvalitu krajské zdravotní péče,“ komentuje priority ve zdravotnictví její gestor Jiří Veselý.

„Koalice pro Královéhradecký kraj měla doposud 2 radní a to v sociální a majetkové oblasti. Oba radní za dobu působení udělali velký kus práce. V sociální oblasti byly zavedeny rodinné pasy a získána řada grantů na prorodinnou politiku. V oblasti majetkové byly vyřešeny problémy a technické závady na krajském sídle,“ hodnotí dosavadní práci radních lídr Pavel Bělobrádek.Kontakt:

Lukáš Janeček
krajský tajemník
hradec.kk@kdu.cz
603295789
494151293


Vstoupit do diskuse >> | Počet příspěvků: 0

Vydáno: 29. 6. 2012 8:57
Kategorie: Politika
Název zdroje: KDU-ČSL Královéhradecký kraj (ověřený zdroj [?])
Popis zdroje:
Politická strana, krajská organizace působící v Královéhradeckém kraji, v krajských volbách působí rovněž pod značkou Koalice pro Královéhradecký kraj.
PR

Distribucezpráv

>>
Vytvoříme za vás tiskovou zprávu a distribujeme ji 2000 novinářům.
news

Jsemnovinář

Novinářům poskytujeme pouze kvalitní a ověřené informace.
 i 

Jsemnávštěvník

>>
Přečtěte si jedinečné zprávy z první ruky dříve než ostatní.